Ana Sayfa PC 2019 İlk Türkçe RPG Oyunu Valhalla Online Yayında!

2019 İlk Türkçe RPG Oyunu Valhalla Online Yayında!

473
0
2019 İlk Türkçe RPG Oyunu Valhalla Online Yayında
2019 İlk Türkçe RPG Oyunu Valhalla Online Yayında

2019 İlk Türkçe RPG Oyunu Valhalla Online Yayında! İsmini Valhalla efsanesinden almış olan, PC ve Web üzerinden oynanabilecek olan Valhalla Online, kapalı beta dönemini başarıyla tamamladıktan sonra Türkiye’de yayınlanmaya başladı! Yoozoo Türkiye ofisi tarafindan tamamen Türkçe olarak yerelleştirilen ve oyunseverlere oldukça eğlenceli bir PVP deneyimi yaşatmaya hazırlanan Valhalla Online,  yeni nesil bir web tabanlı aksiyon RPG olarak karşımıza çıkıyor.

1 aylık ön kayıt ve beta sürecini başarıyla geçiren Valhalla Online; MMORPG tarihinde henüz görülmemiş oyun içi sınıf değiştirme olanağı, ekipman çeşitliliği ve üretimi, detaylı yetenek ve rün sistemi ile başarının yalnızca yükleme ve oyunda vakit geçirme ile elde edilmediğini gözler önüne seriyor.

Çok sayıda oyun içi görev, zengin içerik ve PVP alanları ile oyunculara, oyunda oldukları süre boyunca dolu dolu zaman geçirtecek olan oyunda ayrıca, Elmas Madeni, Muhafız Madeni gibi elde edilmesi güç nesneleri barındıran özel etkinlikler de heyecanın dozunu en üst seviyeye taşıyor. Etkinlikler arasında belki de en dikkat çekici olanların başında sunucu 7 gün etkinlikleri geliyor. Her güne özel görev etkinliklerinin yanı sıra özel zindanlara ait görevler, sıralama ve yükleme etkinlikleri ile birlikte düzinelerce ödül dağıtacak oyun bu konuda oldukça iddialı görünüyor. Tüm bu özelliklerin yanında, özel yetenek animasyonları ve yakınlaştırma özelliği gibi yeni eklentilerle de oyunculara daha gerçekçi bir oynanış hissi sunulması hedefleniyor.

Valhalla Online türkçe olarak yayınlanan resmi sitesinde ( vo.gtarcade.com ) oyun ile ilgili tüm rehber içeriği, görselleri ve aktüel haberleri bulmak mümkün.

2019 İlk Türkçe RPG Oyunu Valhalla Online Yayında! Aksiyon oyunlarına ilgi duyan ve yeni nesil RPG oyunu Valhalla Online, denemek isteyen tüm oyun severleri Odin sunucusu ile birlikte mücadelenin tadını çıkarmaya davet ediyor.