Ana Sayfa PC Guardians of The Galaxy’nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Guardians of The Galaxy’nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

171
0
guardians-of-the-galaxynin-sistem-gereksinimleri-aciklandi

Guardians of The Galaxy’nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Marvel’ın oldukça sevilen filmlerinden olan Guardians of The Galaxy, 26 Ekim günü oyun olarak karşımıza çıkacak. Oyunun sistem gereksinimleri için haberimizden bilgi alabilirsiniz.

guardians-of-the-galaxynin-sistem-gereksinimleri-aciklandi-2

Marvel’ın en beğenilen yapımlarından biri olan Guardians of The Galaxy, artık oyun olarak karşımıza çıkıyor. Önümüzdeki gün çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun ön satışları şimdiden başladı. Ayrıca Square Enix, yayıncısı olduğu yeni oyun ile ilgili bir de fragman yayınladı. Yayınlanan fragmana aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=oki56MQfiHI

Oyunla ilgili yen ibilgiler gelmeye devam ederken sistem gereksinimleri belli oldu. fakat, özellikle Marvel hayranlarının fazlasıyla ilgisini çekmesi beklenen Guardians of The Galaxy, ihtiyaç duyduğu yüksek donanım sebebiyle sevenlerinin canını sıkıyor.

guardians-of-the-galaxynin-sistem-gereksinimleri-aciklandi-3

Guardians of The Galaxy’nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Her geçen gün gelişen teknolojinin beraberinde bilgisayar ve oyun konsolları için üretilen oyunlar da hızlı bir ilerleme içerisine girdi. Grafikler sürekli olarak gelişiyor. Bunun sonucunda da oyunların kapladıkları alanlar da bir o kadar artıyor. Guardians of The Galaxy oyunu henüz çıkmamasına rağmen PC üzerinden oynamak isteyenler için Steam tarafından gereken teknik özellikleri yayınlandı. İlk göze çarpan özelliklerinden biri ise oyunun kapladığı alan oldu. Oyun tam olarak 150 GB’lık bir alana ihtiyaç duyuyor. Ayrıca oyunun minimum sistem özellikleri de şu şekilde sıralandı:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit Derleme 1803
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1400 / Intel Core i5-4460
  • Bellek: 8GB RAM
  • DirectX: Sürüm 12
  • Grafikler: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 570