Ana Sayfa PC Night In the Woods, Epic’te Ücretsiz!

Night In the Woods, Epic’te Ücretsiz!

285
0
Night In the Woods, Epic'te Ücretsiz!
Night In the Woods, Epic'te Ücretsiz!

Yılbaşına yaklaşmamızla birlikte birçok farklı platformdan ücretsiz oyun kampanyaları duymaya başladık. Ubisoft ve GOG ile birlikte bu işin öncüsü aslında Epic Games Store oldu. Haftalık ücretsiz oyun kampanyasını yıllardır sürdüren ve bu kampanya kapsamında binlerce oyuncuya kendisini sevdirmiş olan Epic Games, yılbaşında da oyunculara oldukça güzel bir sürpriz yaptı. Aslında bir sürpriz değil toplamda 15 sürpriz desek daha doğru olur.

Epic Games Store, kullanıcıları için Noel Baba rolünü üstleniyora benziyor. Yılbaşı heyecanıyla dolup taşan ve oldukça zor bir yılı geride bırakan tüm oyuncular için oldukça güzel bir kampanya gerçekleştiriyorlar. 17 Aralık’tan, 1 Ocak’a kadar her gün 1 oyun ücretsiz olarak oyunculara dağıtılacak. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize hiçbir bedel ödemeden ekleyebileceğiniz bu oyunlara sonsuza kadar sahip olacaksanız ve dilediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz.

night-in-the-woods-epicte-ucretsiz

26 Aralık’ta tatlı ve oldukça renkli bir dünya tasarımına sahip olan My Time at Portia oyununu ücretsiz olarak hediye eden Epic Games Store, bugün platform türünün popülerleşmesiyle birlikte ortaya çıkan, aynı zamanda hikaye anlatımına da oldukça önem veren Night in the Woods adlı oyunu hediye ediyor. 28 Aralık saat 19.00’a kadar Epic Games Store üzerinden bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Night in the Woods

night-in-the-woods-epicte-ucretsiz

“Night In The Woods, üniversiteyi yarıda bıraktıktan sonra arkadaşlarına ve ardında bıraktığı kasabaya geri dönen karakteri konu alan bir macera oyunudur. Kırıp dök, bas çal, takıl, gezip dolaş ve sana yönelik olmayan şeyleri keşfet. Evine; yani Possum Springs’e dön.”

10 saatlik bir ana hikayenin bulunduğu bu oyunun yarı-açık bir dünyası bulunuyor. Günlük olarak kendi rutininizi oluşturabileceğiniz bu oyunda her sabah dizüstü bilgisayarınızı kontrol edebilir, kahvaltı yapabilir ve farklı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

night-in-the-woods-epicte-ucretsiz

Her gün farklı bir maceraya atılabileceğiniz oyunda, ana karakterimiz Mae, gençliğinin de verdiği doğallık sayesinde oldukça keskin bir dil kullanıyor. Bu sayede bir baş belası olarak tanınan karakterimiz Possum Springs’i tanımak için etrafta dolaşırken kasabanın utanç verici tarihini de ortaya çıkartıyor. Bunun yaparken de eğlenceli ve sevimli olmayı başarıyor.