Ana Sayfa Mobil ROKO – PUBG Mobile Kampanyası Yaz Aylarına Serinlik Getiriyor!

ROKO – PUBG Mobile Kampanyası Yaz Aylarına Serinlik Getiriyor!

401
0
ROKO – PUBG Mobile Kampanyası Yaz Aylarına Serinlik Getiriyor!
ROKO – PUBG Mobile Kampanyası Yaz Aylarına Serinlik Getiriyor!

Roko – PUBG Mobile kampanyası ile oyun dünyasına serin bir ara veriliyor. PUBG Mobile – Roko kampanyası kapsamında milyonlarca UC kazanacak olan oyuncular, ayrıca sınırlı sayıda üretilen ve Golf Roko resmi Instagram adresinde gerçekleşecek Roko Gamer Box çekilişlerini takip ederek ödüller kazanabilir!

İnovatif ürünlerle ön plana çıkıyor

Inovatif çalışmalarını ürünleri ekseninde devam ettiren Golf Dondurma, gerçekleştirdiği kampanyalar ile bu yenilikçi tavrını oyun severlere de sunuyor. Yaza damgasını vuracak “Roko ile Kazan” kampanyası, birçok oyun severin de iştahını kabartıyor.

Dondurma yerken, PUBG Mobile UC ödülü kazanın!

Türkiye’nin oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey ile Türkiye’nin en büyük yerli dondurma üreticisi Golf Dondurma, bu proje kapsamında yanlarına dünya devi Tencent’in yayınladığı PUBG Mobile oyununu da alarak oyuncuları heyecanlandıran bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, Golf – Roko dondurmalarının çubuklarından çıkan kodları www.rokoilekazan.com adresinden aktif eden kullanıcılar, PUBG Mobile oyununda geçerli 10 UC değerinde ödülün sahibi oluyor. Türkiye’de oyun dünyasının yakından tanıdığı ve yaptığı kampanyalarla kendinden söz ettiren Golf Dondurma, lezzetli Roko dondurmalarıyla oyuncuları yaz sıcaklarında serinletirken onlara hediyeler dağıtmaktan geri kalmıyor. Üstelik Roko çubuklarında boş yok! Kodları bir an önce almayı ve oyun içi ödülleri toplamayı unutmayın. Ayrıca bu kampanya özelinde hazırlanan Roko Gamer Box ile Golf Dondurma, oyunculara farklı hediyeler dağıtmayı da planlıyor. Sınırlı sayıda olan bu Roko Gamer Box’ların çekilişlerini kaçırmamak için Roko’nun resmi Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.