Ana Sayfa Espor SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı

SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı

SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı! Ergonomik yapısı ve 60 milyon tıklama ömrüyle her kesimden kullanıcının yoğun ilgi gösterdiği SteelSeries Sensei, güncel teknolojilerle harmanlanıp Sensei Ten olarak kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

394
0
SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı

SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı! Ergonomik yapısı ve 60 milyon tıklama ömrüyle her kesimden kullanıcının yoğun ilgi gösterdiği SteelSeries Sensei, güncel teknolojilerle harmanlanıp Sensei Ten olarak kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. TrueMove Pro sensörü sayesinde esporcuların vazgeçilmezi olmaya aday bu mouse, dikkatleri üzerine çekiyor.

Oyun çevre birimlerinde dünya lideri SteelSeries, bugün TrueMove Pro sensörlü yeni Sensei Ten oyun faresini duyurdu. Sensei Ten, orijinal Sensei’nin ikonik ve yaygın biçimde taklit edilmiş bir biçimine sahip olmasıyla birlikte yepyeni bir TrueMove Pro sensörüne sahip.

Hangi elinizle kullanacağınız önemli değil!

Espor dünyasında oldukça yaygın olarak kullanan ve oyuncuların sıkça tercih ettiği bir mouse olan orijinal Sensei, yeni versiyonu ile herkesin ilgisini çekti. Japonca “cennet” kelimesinden türetilen Sensei Ten, orijinal Sensei’den kalan mirası koruyor ve ikonik görünüşünü sürdürüyor. Ancak içeride durum oldukça farklı ve oldukça büyük güncellemeler var. SteelSeries Sensei, 10 yıldan fazla bir süredir gerek rahat yapısı gerek performansıyla, rekabetçi oyunlarda vazgeçilmez bir deneyim sunuyor. SteelSeries ekibi herkesin aşina olduğu bu ürünü, TrueMove Pro sensörü ile bir üst teknolojiye taşıyor. Mouse çevre birimlerinin ürün müdürü Brian Luu, “Orijinal Sensei, PC oyun tarihinin en sevilen faresi ve biz de bu orijinal şekli ve oyuncuları iyi hissetmek için mühendislik uzmanlığımızı adadık. Ekibimiz Sensei tasarımına sadık kalırken, modern sporcuların taleplerine yönelik performansını yükselterek harika bir iş çıkardı” diyerek ürünle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Şampiyonların tercihi SteelSeries Sensei!

SteelSeries ve PixArt tarafından özel olarak tasarlanmış en son optik sensör olan TrueMove Pro, gerçek ve birebir izleme imkanı sağlıyor. 18.000 CPI ve saniyede 450 inç (IPS) izleme hızı ile herhangi bir yüzeydeki rekabeti kolayca geride bırakıyor. Yeni sensörün gelişmiş takibi ayrıca eğik mouse manevralarını, farklı kullanım açılarını, eğimli çarpmaları ve hızlı hareketler sırasında yanlış takibi elimine ediyor. TrueMove Pro, PixArt’ın sensör tasarımı ve SteelSeries’in mümkün olan en iyi takibi sağlama konusundaki taahhüdünü bir araya getirerek her yüzeyde en iyi performans gösterici sensör olmasını sağlıyor. Team OG’den Sébastien “Ceb” Debs, “Çoğu oyuncu gibi yıllar boyunca çok fazla mouse denedim. Sensei ile mükemmelliği buldum” dedi. Team OG bu yıl The International Championships’i arka arkaya kazanan ilk takım olarak tarih yazdı.

Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkıyor!

SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı! Sensei Ten’in ergonomik çift el tasarımı hem sağ hem de solak kullanıcılar için her türlü kavrama stilinde rahat ve doğal bir his sunuyor. Sekiz düğmeli evrensel şekli, oyuncuların tutuş stillerini gerektiği gibi hızla değiştirmelerini sağlıyor. Sensei Ten’de ayrıca beş adet dahili bellek bulunuyor. Böylece oyuncular ayarlarını rahatça kaydedebilirken; dayanıklı polimer tasarımı, iki bölgeli RGB aydınlatması ve 60 milyon tıklama sağlayan mekanik anahtarı oldukça uzun bir mouse ömrü sunuyor. Sensei Ten’in satışına www.steelseries.com global internet adresinde başlanırken fiyatları ise bölgelere göre 59 dolar, 69 euro veya 69 dolar olarak belirleniyor. Türkiye’deki satış fiyatı ise merakla bekleniyor.

Daha fazla bilgi için www.steelseries.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı