Ana Sayfa Uncategorized Valorant Bölüm 4 Kısım 1 Başlıyor!

Valorant Bölüm 4 Kısım 1 Başlıyor!

159
0
valorant-bolum-4-kisim-1-start-aliyor

Valorant Bölüm 4 Kısım 1 Başlıyor! FPS oyuncularının gözdesi olan VALORANT’ta birçok yeniliğin yer aldığı 4. Bölüm: 1. Kısım yarın başlıyor. Yeni bölüm ile oyunculara yeni savaş biletinin yanı sıra kostümler ve yeni ajan Neon sunulacak.

Valorant Bölüm 4 Kısım 1 Başlıyor!Filipinli Ajan Neon, şoke eden bir hız ile öne atılıp bedeninin ürettiği biyoelektrik dalgalarını düşman üzerine salıyor. Düşmanı gafil avlamak için yarışan Neon koşup hepsini yıldırım hızı ile indirebiliyor. Filipinli Ajan Neon’un yeteneklerine bakacak olursak;

(E) YÜKSEK DEVİR

Neon’u hızlandırma anında gücüne odaklan. Yükü dolduğunda ALT+ATIŞ ile elektrikli kayma hareketini etkinleştir. Her iki skor bir kayma hareketinin yükü ile dolar.

(Q) ELEKTRO OK

ANINDA bir enerji oku fırlat. Ok tek kez seker. Ok bir yüzeye çarptığında sersemletici bir patlama ile altındaki zemine elektrik akımı vermektedir.

(C) HIZ ŞERİDİ

Önüne doğru kısa veya bir yüzeye çarpana kadar ilerleyen iki enerji hattı çıkarmak için ATEŞ ET. Bu enerji hattı ile görüşünü engelleyen ve içinden geçen tüm düşmanlara hasar veren statik elektrik duvarlarına dönüşür.

(X) ENERJİ PATLAMASI

Neon’un tüm gücü ve hızı kısa bir süreliğine etkin kalır. Gücünü, hareket ederken isabetlilik yüksek olan ölümcül bir ışın saldırına dönüştürmek için ATEŞ ET. Alınan skorlar ile bekleme süresinin sıfırlandığını unutma.

SAVAŞ BİLETİ

Bedel: 1000 VP

Bedelsiz içerikler; Hızlı ve Ölümcül Shorty ve Stilleri, Sevgililer Günü Taktikleri Oyuncu Kartı, Bağlantı Gitti Spreyi

Öne Çıkan Seçkin İçerikler; Hızlı ve Ölümcül Karambit ve Stilleri, Şematik Vandal, 1 Numara Spreyi ve çok daha fazlası

Valorant Bölüm 4 Kısım 1 Start Alıyor! Valorant ve çok daha fazla oyun haberi için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.