Ana Sayfa PC Apex Legends Sezon 5 Hakkında Ayrıntılar Paylaşıldı!

Apex Legends Sezon 5 Hakkında Ayrıntılar Paylaşıldı!

258
0
apex-legends-sezon-5-hakkinda-ayrintilar-paylasildi

Apex Legends Sezon 5 Hakkında Ayrıntılar Paylaşıldı! Son dönemlerde adından söz ettiren oyunlar arasında yer alan Respawn Entertainment yapımı Apex Legends yeni sezon güncellemelerinin de yer aldığı ayrıntıları resmi olarak açıkladı. Açıklamada Sezon 5, Steam ve Switch hakkında detaylar yer alıyor.

Respawn Entertainment yapımı Apex Legends geçtiğimiz gün gerçekleştirilen EA Play Live etkinliğinde ilk gösterimi yapılan oyun oldu. Sunumda Sezon 5 güncellemesi, yenilikler, oyun içi değişimler ve yeni platform Steam hakkında detaylar yer aldı. Steam’de Electronic Arts oyunları kervanına Apex Legends’ta katılıyor. Respawn Entertainment’in geliştirdiği oyun yapılan duyuru ile artık Steam’de de yer alacak.

Chad Grenier tarafından yapılan sunumda oyunun yenilikleri hakkında da birçok paylaşıma yer verildi. Sezon 5 ile büyük bir ivme yakaladıklarını ve bu sezonun en büyük sezon olacağı iddiasında bulundu. Oyuna yeni eklenecek olan Lobha da gösterimlerde yer aldı. Oyunun sevilen haritaları arasında yer alan Kings Canyon ile ilgili büyük bir güncellemenin de geleceği açıklanırken tanıtım videosunda oyun içi iyileştirmelere de yer verildi.

Apex Legends Sezon 5 Hakkında Ayrıntılar Paylaşıldı! Oyunun yeni etkinliklerinden olan Lost Treasures’in 23 Haziran tarihinde başlayacağı da belirtildi. Ayrıca oyuncular bu etkinlikte Armed and Dangerous Evolved adındaki oyun moduna da tekrar kavuşacak. Sunumun sonunda beklenen haber yine Greiner’den geldi. Oyunun Steam’de yer alacağını resmi olarak duyurarak çapraz platform desteğinin oyunda olacağını söyledi. Böyle ce oyun Steam, Origin, Xbox One ve PlayStation 4 üzerinde oyuncular birbirleri ile eşleşebilecek. Öte yandan Steam açıklamasının ardından Greiner bir sürprizi daha açıkladı. Yıl sonuna doğru oyunun Nintendo Switch üzerinde de çıkacağını belirtti. Nintendo Switch de çapraz platform desteğine sahip olacak.