Ana Sayfa Espor Bitexen TESFED Türkiye Kupası Heyecanı Sürüyor!

Bitexen TESFED Türkiye Kupası Heyecanı Sürüyor!

265
0
bitexen-tesfed-turkiye-kupasi-heyecani-suruyor

Bitexen TESFED Türkiye Kupası Heyecanı Sürüyor! PUBG, FIFA, CS:GO ve Zula turnuvalarını bir araya getiren bitexen TESFED Türkiye Kupası 2020 heyecanı tüm hızı ile sürüyor. Turnuvanın ilk iki haftasında Tekken 7, PES ve Dota 2 turnuvaları tamamlandı. Bu turnuvalarda 10 bin TL değerinde EXEN Coin verildi. İlk iki hafta heyecanının ardından gözler bu haftaki ZULA, FIFA20, PUBG, CS:GO, Rocket League ve PUBG Mobile turnuvalarına çevrildi.

Bitexen Teknoloji A.Ş. sponsorluğundaki turnuva Bitexen TESFED Türkiye Kupası2020 heyecanı hız kesmeden sürüyor. Ekim ayı başında başlayan turnuvanın ikinci ayağı için geri sayım sürüyor. İlk iki haftada birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan turnuvada Tekken 7’de şampiyon BLAZE-THE BIG BOSS, PES’te Simegal Erman ve Dota 2’de ise RISE E sports oldu. Tüm kazananlar 10 bin TL değerindeki EXEN Coin sahibi oldu.

Bitexen TESFED Türkiye Kupası Heyecanı Sürüyor! Türkiye’nin her yerinden 16 yaş ve üzeri tüm e sporcuların katılımına açık olan turnuva 125 bin TL değerinde EXEN Coin ödül havuzuna sahip. Bitexen TESFED Türkiye Kupası’nda her hafta sonu bir oyun elemeleri ve finalleri gerçekleştirilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 6 oyunun yer aldığı turnuvada bu yıl 9 oyun bulunuyor. Turnuvanın yeni karşılaşmaları arasında PUBG PC ve PUBG Mobile yer alıyor. Oyunu kazananlar 20 bin TL değerindeki EXEN Coin sahibi olacak. ZULA, FIFA20, CS:GO ve Rocket League karşılaşmalarının galipleri ise 10 bin TL değerindeki EXEN Coin sahibi olacak.

Turnuvanın tüm karşılaşmaları Red Bull Twitch ve TESFED YouTube kanallarından canlı olarak takip edilebilecek. Turnuva takvimi ve detaylı bilgi için; https://tesfed.theacademys.com.tr/