Black Desert’a Ulukıta’nın Yeni Av Sahası, Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri ve Yeni Kıyafet “Akademia” Eklendi!

  31
  0
  Black Desert ’a Ulukıta’nın Yeni Av Sahası, Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri ve Yeni Kıyafet “Akademia” Eklendi!

  Black Desert ’a Ulukıta’nın Yeni Av Sahası, Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri ve Yeni Kıyafet “Akademia” Eklendi! Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’nın “Ulukıta” çöl bölgesine dördüncü av sahasını eklediğini duyurdu. Ayrıca yeni “Akademia” kıyafetinin tanıtılmasının yanı sıra kristal birleştirilmesi gibi kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri de uygulandı.

  Black Desert ’a Ulukıta’nın Yeni Av Sahası, Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri ve Yeni Kıyafet “Akademia” Eklendi!Ulukıta’ya Yeni Av Sahası Geldi!

  Ulukıta’nın dördüncü av sahası “Yzrahid Yaylası” kıtanın güney bölgesinde yer alıyor. Yeni av sahası, 310 AP ve 420 DP’nin üzerinde olanlar için öneriliyor. Yani, deneyimli maceracılar için gelişme motivasyonunu teşvik etmeyi amaçlıyor.

  Yzrahid Yaylası’nın başlıca ganimet eşyaları arasında “Karanlık Takipçisi Yatağı”na kıyasla daha yüksek oranda düşen Kabua’nın Eseri, Çınlama Alevi ve Kabua’nın Parçası yer alıyor. Belirli bir alanda canavarları harekete geçiren “Seculion”un eklenmesi, ” Karanlık Takipçisi Yatağı”nda ganimet arayanlar için farklı bir oyun tarzı sağlıyor.

  Black Desert ’a Ulukıta’nın Yeni Av Sahası, Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri ve Yeni Kıyafet “Akademia” Eklendi!Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri Uygulandı!

  Ayrıca geçen yılki Calpheon Şöleni’nde duyurulan kristal sadeleştirmesi artık uygulandı. Çeşitli Yaşam Kristalleri ve Sönük Sihirli Kristaller daha basit olması için birleştirildi. Black Desert, yıl boyunca kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam edecek.

  Son olarak, Black Desert’ın ilk modernist kıyafeti olan “Akademia” geçen hafta tanıtıldı ve o zamandan beri satışta. Canlı mavi ve pembe renkleriyle benzersiz bir tarz sergileyen kıyafet, Black Desert’ın en yeni sınıfı olan Bilge de dahil olmak üzere her sınıf için kullanılabiliyor.

  Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA’nın resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.