Ana Sayfa PC Black Desert Türkiye&MENA’da Ramazan Kutlamaları Başlıyor 

Black Desert Türkiye&MENA’da Ramazan Kutlamaları Başlıyor 

446
0
Gamer in tr-black-desert-turkiyemenada-ramazan-kutlamalari-basliyor 

Black Desert Türkiye&MENA’da Ramazan Kutlamaları Başlıyor  ! Black Desert evreninde birçok yeni içerikleri ile Ramazan Kutlamaları başlıyor. Maceracılar, birçok bonus elde edip güçlerini katlarken aynı zamanda yeni eşyalara sahibi olabilecekler. Aynı zamanda bu hafta birçok ödül veren Hot Time etkinliği oyuna geri dönerken, Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları sona eriyor.  

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da Ramazan Kutlamaları’nın başladığını duyurdu. Ramazan Kutlamalarına Özel festival tadında etkinlikler kapsamında özel giriş ödülleri ve Hot Time Etkinliğinin yanı sıra her haftaya özel İnci Dükkanı kategori indirimleri ve Kalıcı Erişim Etkinliği & Steam Paketi İndirim Etkinliği de Maceracıları bekliyor.  

Ramazan kutlamaları bugünden itibaren Black Desert Türkiye&MENA semalarını renklendiriyor. Maceracılar 6 Mayıs tarihine kadar her gün belirli bir süre oyun oynayarak büyük ödüller kazanabilecekler. Bunun yanı sıra Maceracılara Level EXP,  Beceri EXP, Yaşam EXP kazandırmak ve Eşya Düşürme Oranını artırmak için Ramazan kutlamalarıyla birlikte Hot Time etkinliği oyuna yeniden dahil oluyor. Bunlara ek olarak, Maceracılar 20 Mayıs tarihine kadar karakterlerini Lv. 50’ye ulaştırarak oyuna kalıcı erişim hakkı kazanabilecekler.  

Ramazan Kutlamaları’nda Maceracılar Keşfederek Kazanacak 

Kamasylvia ve Drieghan bölgelerinde Ruh Özleri ve Ejderhalara ait kutsal eşyalar keşfedilirken, Maceracılar hiç kurumayan iksir Ornette’nin ve Odore’nin Ruh Özünü yapmak için kutsal eşyalar toplamaya başlayabilecekler. Bu iksirler, HP ve MP dahil olmak üzere çeşitli etkileri geri kazanmak için sınırsız olarak kullanılabilecek. 6 Mayıs tarihine kadar, Maceracıların iksirleri daha kolay yapması için gerekli tüm eşyaları biriktirmelerini sağlamak amacıyla Eşya Düşürme oranları da %50 oranında artırılacak.  

Black Desert Türkiye&MENA evrenine hazine değerindeki Ebenruth Nolu eşyası dahil oldu. Denizciler artık bu yeni eşyayı alıp Epheria Karak gemisine takabilecekler. Eşyayı gemiye yükleyen Maceracılar, Epheria Karak’ın Rüzgarlı Yelken becerisini art arda iki kez kullanabilme özelliğine sahip olacaklar. Ebenruth Nolu hazinesi, Deniz Timsahlarını alt ederek elde edilebilen Yosunla Kaplanmış Harita ile tanımlanabilecek.  

Son olarak, “Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvası” rekabet dolu bir yolculuğun ardından sona eriyor. Finaller 25 ve 26 Nisan tarihinde gerçekleşecek ve TwitchYouTube ve Facebook platformlarından canlı olarak yayınlanacak. Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye & MENA’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.