Black Desert’ın Yeni Erkek Sınıfı “Dosa” Şimdi Oyunda

  5
  0
  Black Desert'ın Yeni Erkek Sınıfı “Dosa” Şimdi Oyunda

  Dosa Sınıfı Black Desert’ta! Dünyaca ünlü geliştirici ve yayıncı Pearl Abyss, Black Desert’ın 28. sınıfı “Dosa”yı tanıttı. Dünyanın dört bir yanındaki birçok Maceracı tarafından uzun zamandır beklenen bir erkek sınıf olan Dosa, ilk kez ortaya çıkışıyla birlikte büyük bir ilgiyle karşılandı ve artık tüm global sunucularda oynamaya hazır. 

  Dosa’nın çıkışı, Fransa’nın Beynac köyünde düzenlenen ve büyük övgü toplayan “Heidel Şöleni” sırasında resmiyet kazandı. 200’den fazla katılımcının bulunduğu alanda gerçekleştirilen canlı yayın, dünya çapında 300 binden fazla izlendi.  

  Black Desert'ın Yeni Erkek Sınıfı “Dosa” Şimdi OyundaSangdo Okulu’nun gerçek varisi olan Dosa, ana silahı olarak güçlü “Hwando” kılıcını ve alt silahı olarak bulut çağıran “Gombangdae” piposunu kullanıyor. Hwando’sunu düşmanlarına keskin bir şekilde saldırmak için kullanmakla kalmayıp, aynı zamanda Gombangdae’si ile Yin ve Yang enerjilerle doldurulmuş okçuları ve mızrakçıları çağırarak savaşı zafere taşıyabiliyor.  

  Aşağıda Dosa’nın en güçlü becerilerine bir göz atabilir, ardından daha fazla ayrıntıyı bu GM Notu’nda bulabilirsiniz.

  • Güz Baskını: Dosa büyük miktarda Yang enerjisi toplayarak bulutların arasında hızla yanan oklar fırlatan bulut savaşçılarını çağırır.
  • Taeguk: Dosa, en güçlü Do sanatını ortaya çıkarmak için Yin ve Yang enerjilerini uyumlu bir şekilde harmanlar.
  • Kış Sağanağı: Dosa büyük miktarda Yin enerji toplayarak, öndeki düşmanlara buz gibi soğuk oklar fırlatan sis savaşçılarını çağırır.
  • Rüzgar Kesici, Akım: Virga Mızrağı: Dosa, bulutlara dönüşen sis gibi Hwando’suyla düşman darbelerini saptırır, düşmana yaklaşır ve ardından yukarı doğru saldırır.

  Black Desert'ın Yeni Erkek Sınıfı “Dosa” Şimdi OyundaYeni sınıfın eklenmesiyle birlikte tüm maceracılara 1 adet “Sezon Karakteri Oluşturma Hakkı” verildi. Maksimum karakter slotu sayısı da eskisinden 3 slot daha artarak toplam 35’e çıkarıldı. 

  Yeni sınıf Dosa hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz. Dosa Sınıfı Black Desert’ta!