Ana Sayfa PC Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali Başlıyor!

Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali Başlıyor!

426
0
Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali Başlıyor!
Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali Başlıyor!

Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali Başlıyor! Ellie’nin Gizemli Su Festivali’ne az bir süre kala, Black Desert evreninde çiçekler açmaya başladı. Birçok etkinlik ve ödülün dağıtılacağı bu bahar kutlamalarının yanı sıra Mobil Merkez Pazar ile Maceracılar, daha sağlıklı bir ticaret gerçekleştirebilecekler.

Baharın büyüsü tüm Black Desert dünyasında çiçeklerini filizlendirmeye devam ederken Maceracılar, serüveni herkes için daha canlı ve erişilebilir hale getiren yeni etkinlik ve değişikliklerle Black Desert Türkiye ve MENA’nın keyfini çıkarmaya devam ediyorlar. Bu keyfe ortak olmak isteyen oyuncular için 10 Nisan’dan itibaren 14 günlük ücretsiz deneme sağlayan Misafir Kartı tekrar kullanılabilecek.

Ellie’nin Gizemli Su Festivali Başlıyor

Maceracılar Ellie’nin Gizemli Su Festivali’ne katılmak için Calpheon yoluna baş koymuşken, trompet sesleri heyecana heyecan katıyor. Bu kutlamalar kapsamında yorgun gezginler için Ellie efsanesi anısına hortumundan su püskürterek vaha yaratmış bir fil, maceracıların birbirleriyle olan bağlantısını güçlendirmek için her yıl ziyarete gelir. 24 Nisan tarihine kadar sayısız etkinlik gerçekleşecek olan festivalde, günlük olarak Maceracı ve aile görevlerini tamamlayanlara bolca ödül dağıtılacak. Bu görevlerden kazanacakları ödüllerin yanı sıra, Su Festivalindeki deneyimlerinin videolarını gönderen Maceracılardan en iyi 3 videonun sahibi inci kazanabilecek. Bu festival, Ellie’nin çağrısına karşılıksız kalmayanlar için birçok hazine ve anı sunuyor, bu yüzden tüm etkinlikleri mutlaka takip edin. Ayrıca Black Desert Türkiye ve MENA, Türkiye’de düzenlenecek Lale Şenliklerini bekleyen Maceracılar için Lale çiçeklerine ev sahipliği yapacak. Göz zevkinizi şenlendirecek bu alanlar, 1 Mayıs’a kadar tüm Black Desert dünyasında çeşitli yerlerde bulunabilecek.

Mobil Merkez Pazar Maceracıların Huzurunda!

Yeni başlangıçlar teması sürerken, mobil tarayıcılardan Merkez Pazara erişim artık mümkün. Merkez Pazara erişim, resmi web sitesi üzerinden giriş yapılarak sağlanabiliyor. Maceracılar artık oyuna giriş yapmadan bile parmaklarının ucundaki Merkez Pazar sistemine mobil olarak tam erişim sağlayabilecek. Eş zamanlı olarak satın alımlarına ve yaptıkları satışlara dair kararlarını verebilecekler. Uygulama olmaksızın mobil tarayıcınızdan bağlanabileceğiniz Mobil Merkez Pazara buradan ulaşabilirsiniz.

Ramazan Bayramı’nda Maceracıları için yeni sürprizler

Ramazan yaklaştıkça, bu kutsal ayı kutlamak üzere düzenlenecek sayısız etkinlik ve içerik planlamaları sürüyor. Hilal Pendulum ile silahlanmış, baharın rüzgarlarını aşıp geçen yeni sınıfın yavaş yavaş topraklara adım attığı Black Desert dünyasında yayılan söylentiler arasında. Bu festivaller sürerken, Black Desert Türkiye ve MENA yeni başlangıçlar sezonunda devam etmeye hazır! Yeni sınıf söylentilerin nedeni olan videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm etkinlik ve içerik güncellemeleri hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.