Ana Sayfa Konsol Call of Duty Blackout Bir Haftalık Ücretsiz!

Call of Duty Blackout Bir Haftalık Ücretsiz!

444
0
Call of Duty Blackout Bir Haftalık Ücretsiz!
Call of Duty Blackout Bir Haftalık Ücretsiz!

Call of Duty Blackout Bir Haftalık Ücretsiz! Efsanevi oyun Call of Duty Black Ops 4 ile bekleneni alamayan Activision Call of Duty Blackout’u ücretsiz olarak oyun severlere sunuyor.  Battle Royale oyuncularını hedefleyen Activision oyunun çok daha fazla kişiye erişimi için oyunu sınırlı süreli de olsa ücretsiz olduğunu duyurdu.

Rakipleri Fortnite ve PUBG karşısında gerekli ilgiyi görmeyen oyun için stratejik hamleler yapmak isteyen şirket oyunu ücretsiz hale getirdi. Rakiplerinde Fortnite’ın tü platformlar üzerinden ücretsiz, PUBG’nin ise mobil sürümlerde ücretsiz olması karşısında geriye düşen Call of Duty Black Ops 4, Blackout moduna ilgiyi arttırmak istiyor.

Blackout moduun 17 – 24 Ocak tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak. Battle Royale oyuncularını kendine çekmeyi hedefleyen Call of Duty ilerleyen günlerde karşımıza yeni hamleler ile de çıkacak.

Call of Duty Blackout Bir Haftalık Ücretsiz! Activision resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Oyunu PUBG ve Fortnite’den daha iyi olup olmadığınızı kendiniz deneyimleyin” sözlerine yer vererek iddialı bir açıklama yaptı. Genel çerçevede bakıldığında gelişmiş oyun dinamikleri ve yüksek kalite grafikler ile Call of Duty Black Ops 4’ün Blackout modu oldukça büyük avantaja sahip.

17 – 24 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak erişime sahip olacak olan Call of Duty: Black Ops 4 Blackout moduna PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarından erişim sağlayabilirsiniz.