Ana Sayfa PC Call of Duty: Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

134
0
call-of-duty-modern-warfare-2-cikis-tarihi-belli-oldu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu! Geçtiğimiz ay Call of Duty’nin yeni serisinin haberleri gündeme oturmuştu. Bu haberlerin ardından geçtiğimiz gün yeni oyun Call of Duty Modern Warfare 2’nin çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Oyun severlerin sabırsızlık ile beklediği oyunun fragmanı da çıkış tarihi ile birlikte duyuruldu. Call of Duty Modern Warfare 2 yapımcısı tarafından yayınlanan resmi trailer videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Fragmanda da yer alan görüntülerde bir gemi köprünün altından çıkıyor ve herkesin beğenisini kazanan NPC Ghost’un gözleri gemi üzerinde beliriyor. Ayrıca oyunda yer alacak tüm karakterler de tanıtıldı. Oyunda yer alacak olan karakterlere bakacak olursak;

  • Yüzbaşı John Price,
  • Simon “Ghost” Riley,
  • John “Soap” MacTavish,
  • Kyle “Gaz” Garrick,
  • Meksika Özel Kuvvetlerinden Albay Alejandro Vargas

call-of-duty-modern-warfare-2-cikis-tarihi-belli-oldu-2

Call of Duty: Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Merakla beklenen oyun tanıtım videosunun sonunda herkesin duymayı iple çektiği oyun çıkış tarihi de net olarak açıklandı. Call of Duty: Modern Warfare 2 resmi olarak 28 Ekim tarihinde yayınlanmış olacak. 2019 yılında çıkan Modern Warfare’in tekrar yapımı oyunculardan olumlu dönüşler almıştı. Hikayenin farklı anlatımı serinin bu yapımında da devam edecek gibi gözüküyor. Ghost’un yeni oyunda ne gibi maceralara gireceği en çok merak edilenler arasında. Cal of Duty Modern Warfare 2 ve çok daha fazla oyun haberi için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.