Ana Sayfa PC Call of Duty: Vanguard Açık Beta Sürecini Uzattı!

Call of Duty: Vanguard Açık Beta Sürecini Uzattı!

188
0
call-of-duty-vanguard-acik-beta-surecini-uzatti-iste-sebebi

Call of Duty: Vanguard Açık Beta Sürecini Uzattı! Çıkışının merakla beklendiği oyun Call of Duty için beta süreci kayda değer bir süreliğine uzatıldı. Gerekçesi de yayınlandı. Call of Duty: Vanguard’ın çıkışa hazırlık süreci ne yazık ki pek iyi gitmiyor. Kötü bir açık beta sürecinin neredeyse sonuna gelinmişti fakat bu sürecin uzatılma kararı alındı. Normal şartlarda bugün sonlanacak olan beta süreci, alınan son dakika kararı ile daha ileri bir tarihe atıldı. Ertelenmenin sebebi olarak da cross-play desteğinin iyileştirilmesi gösterildi.

call-of-duty-vanguard-acik-beta-surecini-uzatti-iste-sebebi-2

Call of Duty: Vanguard beta süreci iki gün ertelendi

Oyunun resmi Twitter hesabından gerçekleştirilen açıklamalara göre beta süreci, 22 Eylül Çarşamba günü 20:00’a ertelendi. Bunun sebebi olarak da cross-play desteğinin iyileştirilmesi gösterildi. FPS oyunlarında epey özen gerektiren cross-play desteği için gerçekleştirilen bu ertelemenin bir kez daha yapılıp yapılmayacağına dair bir bilgi yok.

Şu an konsol oyuncuları ücretsiz olarak kütüphanesine Vanguard betasını indirip deneme oyunu oynayabiliyor. Beta sürecinin sonlanmasından sonra ise ücretsiz olan beta kütüphanelerden kaldırılacak ve oyunun tam sürümünü satın almanız gerekecek. Daha öncelerde, bazı oyuncular betaya katılan oyuncular ile tam sürümün indirime girmesi çağrısında bulunmuştu. Fakat bu çağrı şimdilik yanıtsız kalıyor.

call-of-duty-vanguard-acik-beta-surecini-uzatti-iste-sebebi-3

Vanguard betası hilecilerin gazabına yakalandı

Geçtiğimiz haftalarda başlayan beta süreci hileler sebebiyle büyük aksaklıklar yaşamıştı. Konsollarda hileler ile pek karşılaşılmasa da bir FPS oyununun PC tarafından hileler ile baş etmesi ne yazık ki zor. Oyun henüz beta süreci içerisinde olduğu için hileleri bir eksi olarak sayılmıyor. Fakat geliştirici ekip tam sürümde ne gibi önlemler alınacağı merakla bekleniyor. Call of Duty: Vanguard ve çok daa fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takpte kalın.