Ana Sayfa Konsol Elden Ring Shadow of the Erdtree İsimli DLC’sini Duyurdu

Elden Ring Shadow of the Erdtree İsimli DLC’sini Duyurdu

74
0
Elden Ring Shadow of the Erdtree İsimli DLC'sini Duyurdu

Elden Ring ilk genişleme paketi Shadow of the Erdtree, resmi olarak duyuruldu.

Haber, Elden Ring’in resmi Twitter hesabından geldi: “Yüksel, Kararmış ve birlikte yeni bir yolda yürüyelim.

“Elden Ring için yaklaşan bir genişleme paketi olan Shadow of the Erdtree şu anda geliştirme aşamasında. Aradaki Topraklar’da yeni maceralar için sabırsızlanacağınızı umuyoruz.”

Genişlemenin neler içerebileceğine dair bir fikir vermek üzere tasarlanmış yeni bir sanat eseri dışında başka ayrıntı verilmedi.

Elden Ring Shadow of the Erdtree İsimli DLC'sini Duyurdu

FromSoftware’in oyunlarına yapılan genişletmeler yeni bir şey değil; Bloodborne ve tüm Dark Souls oyunları çıkış sonrası birçok ek içerik ve güncelleme aldı. Elden Ring’e gelecek bu genişleme paketinin ne zaman yayınlanacağı şu an için belli değil.

Elden Ring, geçtiğimiz yıl büyük beğeni toplayarak piyasaya sürülmüş ve The Game Awards 2022’de Yılın Oyunu ödülünü kazanmıştı.

Oyun, Aralık ayında, piyasaya sürüldüğünden bu yana, haritanın etrafına dağılmış olan birkaç Kolezyum’u erişime açan bir güncelleme almıştı.

Limgrave, Leyndell ve Caelid Kolezyumları, PvP savaşlarına olanak sağlayan düello ve takımlı savaşı modu için getirilen güncellemeyle birlikte kapılarını açmıştı.

FromSoftware ayrıca The Game Awards sırasında kendileri tarafından geliştirilen Armored Core serisi için yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Elden Ring Shadow of the Erdtree İsimli DLC'sini Duyurdu

Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5, Xbox Series ve PC’de piyasaya sürülecek ve serinin son oyunun üzerinden on yıldan fazla bir süre geçtikten sonraki seriye gelecek ilk yeni Armored Core oyunu olacak. ( En sonuncusu 2012’de Armored Core V idi).

VGC tarafından yapılan Elden Ring incelemesi, oyunu From Software’in Demon’s Souls’tan bu yana en kilit oyunlarından biri olduğunu belirtti.

“Elden Ring, zorlu bir bossu saatlerce süren bir savaştan sonra yenmenin eşsiz heyecanını hâlâ yaşatabilen harika bir oyun.”