Ana Sayfa PC Epic Games Birbirinden Eğlenceli İki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Birbirinden Eğlenceli İki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

203
0
epic-games-birbirinden-eglenceli-iki-oyunu-ucretsiz-yapti

Epic Games Birbirinden Eğlenceli İki Oyunu Ücretsiz Yaptı! Her hafta yayınlamış olduğu ücretsiz oyunlar ile dikkatleri üzerine toplayan Epic Games Store, şimdi ise iki yeni yapımı bedava olarak kullanıcılarına sundu. Geçtiğimiz haftalarda 21,4 TL değerindeki The Spectrum Retreat ile karşımıza çıkan Epic Games, bu hafta da hayranlarını sevindirdi. Her hafta platformuna eklemiş olduğu ücretsiz oyunlarla geniş bir kitleye ulaşmıştı. Şimdi ise tekrardan iki yeni yapımı bedava yaparak karşımıza çıktı.

8 Temmuz Perşembe günü saat 18:00 itibariyle ücretsiz olarak kullanıma sunulan iki oyun, 15 Temmuz gününün akşamına kadar yayında kalacak.

epic-games-birbirinden-eglenceli-iki-oyunu-ucretsiz-yapti (1)

Yürüyen Ölüler Uyarlaması olan Bridge Constructor: The Walking Dead

Popüler çizgi roman serisi olan The Walking Dead kısa bir süre içerisinde büyük nam saldı. Özellikle de AMC tarafından gerçekleştirilen televizyon uyarlamasının ardından hikaye, neredeyse bütün dünyada bilinir hale geldi. Zamanla da dizinin alt dizileriyle karşılaşmaya, seriyi oldukça farklı disiplinlerde görmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de oyun uyarlamaları oldu.

Epic Games Birbirinden Eğlenceli İki Oyunu Ücretsiz Yaptı! Headup Games tarafından geliştirilmiş olan Bridge Constructor serisi, The Walking Dead hikayesi sayesinde oyuncularını bir kıyamet sonrası zombi evrenine götürüyor. Ölümsüz ordu ve korkunç insan topluluklarına karşı savaşacağınız oyunun ön planında simülasyon ve strateji bulunuyor.

epic-games-birbirinden-eglenceli-iki-oyunu-ucretsiz-yapti (2)

Victoria Devri bilim kurgusu: Ironcast

Victoria Devi’nden ilham alan bilim kurgu temalı oyunu olan Ironcast, farklı hikayeleri bünyesinde barındırıyor. Şapka ve başlık giyen seçkin erkek ve kadınların devasa yürüyen savaş makinelerini kontrol ettiriyor. Bu şekilde de İngiliz İmparatorluğu’nun düşmanlarını yerle bir ediyorsunuz.

Dreadbit Games tarafından geliştirilmiş olan ve Ripstone imzası ile yayınlanan alternatif tarih hikayesine sahip, strateji bazlı ve rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkmakta.