Ana Sayfa PC Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Control!

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Control!

32
0
epic-games-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-control

Epic Games bu haftaki ücretsiz oyunu Control! Bildiğiniz üzere Epic Games, Mega İndirim Kampanyası boyunca haftalık olarak ücretsiz oyunları “gizemli oyun” şeklinde paylaşıyordu. Bu serinini ilk üyesi ise BNA 2K21 olmuştu. Ondan sonraki hafta Among Us ile devam etti. Geçtiğimiz hafta boyunca da Frostpunk ücretsizdi. Önümüzdeki hafta için de bedava sunulacak olan oyunun Control olduğu açıklandı.

epic-games-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-control-2

Oyunun tanıtım videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=uvKAHpIvbl8

Epic Games, Control oyununu ücretsiz yapması ile birlikte çıtayı oldukça yükseltti. Control, çıktığı yıl içerisinde birden fazla dalda aday olmuş ve önemli ödülleri toplamıştı. Remedy oyunlarının bir araya toplanması için kapı aralamıştı. Aynı zamanda da bundan sonrası için umut vadetmişti. Çıktığı yıl oldukça ilgi görmüş ve konuşulmuştu. Uzunca bir süre de popülerliğini devam ettirerek günümüze kadar geldi. Dolayısı ile bu derece sağlam bir oyunun ücretsiz olarak verilmesi oldukça sağlam bir adım oldu.

epic-games-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-control-3

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Control! Gizemli oyunlar serisi önümüzdeki hafta son buluyor. İddialı oyun Control serinin son oyunu olacak. Sonraki haftanın ücretsiz oyunları da ilan edildi. Sonraki hafta bizleri Hell is other demons ve Overcooked! 2 bekliyor. Bu haftanın efsane oyunu Control için son indirme tarihi 17 Haziran. Hell is other demons ve Overcooked! 2 oyunlarının ise indirme süresi 17 – 24 Haziran. Bu tarihler arasında Epic Games Store kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.