Ana Sayfa PC Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

288
0
Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor!
Epic Games Store 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. Epic Games Store bu hafta birden çok oyunu ücretsiz veriyor. Ücretsiz olan iki adet oyun mevcut. Bunlar; Next Up Hero ve Tacoma.

Oyunlar Epic Games Store üzerinde, 30 Temmuz saat 18.00’a kadar ücretsiz olacak. Oyunları kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu sayede oyunları dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Next Up Hero

epic-games-store-2-oyunu-ucretsiz-veriyor

Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu ikinci oyun Next Up Hero, Digital Continue tarafından geliştirildi ve 2018 yılında Aspyr Media, Inc. tarafından yayınlandı. Bir hafta boyunca ücretsiz olarak elde edebileceğiniz oyunun mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Next Up Hero farklı Maceralar boyunca keserek, biçerek, bongo çalarak, bumerang fırlatarak ve jet kullanarak ilerleyen elle çizilmiş kahramanlar içeren bir zindan keşfetme oyunudur. Kahramanını seç ve zindanlarda koşmaya, en iyi eşyaları toplamaya ve özelliklerini en yüksek seviyeye çıkarmaya başla.”

Tacoma

epic-games-store-2-oyunu-ucretsiz-veriyor

Bağımsız oyun geliştiricisi Fullbright tarafından geliştirilen ve yayınlanan Tacoma, Epic Games Store’da bir hafta boyunca ücretsiz olarak elde edilebilecek. Oyunun mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Fullbright’ın, Gone Home’dan sonra geliştirdiği oyun yenilikçi hikaye anlatımıyla pek çok eleştirmenden olumlu not almayı başarmıştı. Sakin ve çatışmaların yaşanmadığı, keşif konusunda tamamen özgür olduğunuz kısa soluklu bir oyun arıyorsanız, Tacoma tam size göre.

“Tacoma uzay istasyonunda yaşayan ve çalışan altı mürettebat, ilişki kurdu, sevgiyi ve kaybı deneyimledi ve birlikte krizle yüzleşti. İnteraktif araştırmacı rolüne bürünerek bu insanlara ne olduğunu ve kişiliklerini neye borçlu olduklarını keşfet. Hikâye, tamamen seslendirilmiş ve animasyonlu interaktif Artırılmış Gerçeklik sahneleriyle anlatılıyor ve Tacoma’daki olayları yaşamanı sağlıyor.

epic-games-store-2-oyunu-ucretsiz-veriyor

İstasyonun her bir kısmında, ayrılan, birleşen ve tekrar ayrılan paralel hikâye kısımlarıyla birlikte dört bir yanında mürettebat üyelerinin dijital tasvirleri olacak. Etrafında olup biten bu sahnelerin kronolojilerini geri sar, ileri sar ve incele. Sahip olduğun interaktif araçların, eksiksiz anlatımı her açıdan ve her ayrıntıyla birlikte keşfetmene olanak tanıyor.
Tacoma İstasyonu’nu hem fiziksel hem de dijital olarak keşfet. Bir yandan anlamlı nesneler, notlar ve fiziksel unsurlar bulmak için kapıları ve çekmeceleri açarken, diğer yandan mürettebatın dijital iletişimlerini ve kişisel düşüncelerini içeren ayrıntılı kayıtları keşfet. Mürettebatın Tacoma’daki deneyiminin her bölümü, araştırmanın bir parçası.”