Ana Sayfa PC Epic Games’in Sıradaki Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

Epic Games’in Sıradaki Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

154
0
epic-gamesin-siradaki-ucretsiz-oyunu-aciklandi

Epic Games’in Sıradaki Ücretsiz Oyunu Açıklandı! Yanında bir de Paladins Epic Paketi birlikte geliyor. Epic Games Store, bu haftalık PC Building Simulator’ı ücretsiz olarak sunmasının yanında önümüzdeki hafta için de ücretsiz oyun yayınladı. Oyunun Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse olacağı açıklandı. Ayrıca bunun yanında bir de Palains Epic Paketi verileceği de duyuruldu.

2005 yılı içerisinde oyun severler ile buluşan Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, meseleye olayın diğer tarafından, bir zombinin gözünden bakmanızı sağlayan bir konuya sahipti. İnsanlığın sonunu getirmek amacı ile elinizden geleni yaparak çeşitli aksiyonlar içinde bulunuyordunuz. Hatta elinizi, kolunuzu aktif olarak kullanmanızın yanında silah bile kullanabiliyordunuz. Aksiyon dolu oyunun hayranlarının özlediğini hisseden Epic Games,  önümüzdeki hafta içerisinde nostalji yapmaya karar vermiş anlaşılan.

Paladins ise, popüler F2P oyunlarından birisi çoğunuzun bildiği üzere. Eğer f2P denilen oyunu sonuna kadar oynarım, bedava olmazsa da içerik paketine bulaşmam diyenlerdenseniz, Epic Games önümüzdeki hafta içerisinde tam size göre bir güzellik yapacak. Bunun için özel bir paket sunumu gerçekleştirecek. Paket her rolden bir şampiyon olacak şekilde toplamda dört tane şampiyonu bonus kozmetikleri ile birlikte anında açmanızı sağlayacak. Açılan şampiyonlar sırasıyla: Androxus, Raum, Tyra ve Ying, açılan görünümler ise, Asil Androxus, Fatih Raum, Barones Tyra ve Aslanağzı Ying olacak.

Epic Games’in Sıradaki Ücretsiz Oyunu Açıklandı! Bu haftanın oyunu PC Building Simulator’ı 14 Ekim akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunu tubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse ve içerik paketi Paladins Epic Paketi’ni 14-21 Ekim arasında Epic Games Store kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.