Ana Sayfa Konsol Fortnite Reboot Rally Sızıntısı Bölüm 4 Sezon 2’deki Dört Ücretsiz Ödülü Ortaya...

Fortnite Reboot Rally Sızıntısı Bölüm 4 Sezon 2’deki Dört Ücretsiz Ödülü Ortaya Çıkardı

61
0
Fortnite Reboot Rally Sızıntısı Bölüm 4 Sezon 2'deki Dört Ücretsiz Ödülü Ortaya Çıkardı

Fortnite Reboot Rally dört ücretsiz kozmetik öğe sunuyor.

Bir başka Fortnite Reboot Rally programı çok yakında yayınlanacak. Sızıntılarına göre Epic Games, Reboot Rally’nin yeni turu için her şeyi hazırladı ve oyuncular bir kez daha ücretsiz ödüller kazanabilecekler.

Program süresince dört kozmetik eşya elde edilebilecek. Ancak, oyuncuların bunların kilidini açmak için arkadaşlarını “toplamaları” gerekecek. Başka bir deyişle, bu program Fortnite oyuncularını aktif olmayan arkadaşlarını battle royale oyununa geri getirmeye teşvik ediyor.

Fortnite Reboot Rally Sızıntısı Bölüm 4 Sezon 2'deki Dört Ücretsiz Ödülü Ortaya Çıkardı

Şu anda Fortnite Reboot Rally’nin bir sonraki turunun ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak, sadece birkaç gün içinde gerçekleşebilir.

Epic Games, topluluk için dört yeni Fortnite Reboot Rally ödülü tanıttı. Bu ödüller Duos, Trios veya Squads modlarındaki özel mücadeleleri tamamlayarak açılabilecek. Ne yazık ki bu ödüller tek başına oynayan oyuncular tarafından elde edilemeyecek.

İşte ücretsiz Fortnite ödülleri olarak yayınlanacak kozmetik eşyaların bir listesi:

  • X-34 Landspeeder paraşütü
  • Ones and Zeros silah görünümü
  • Beast Brella paraşütü
  • Battle Bus stickerı

Fortnite Reboot Rally Sızıntısı Bölüm 4 Sezon 2'deki Dört Ücretsiz Ödülü Ortaya Çıkardı

Ödüllerin iki paraşüt ve bir silah görünümü içerdiği düşünüldüğünde, çok sayıda oyuncu mümkün olan en kısa sürede bunların kilidini açmak için elinden geleni yapacaktır. Savaş Otobüsü etiketinin verilen ilk ödüllerden biri olduğu düşünüldüğünde, oyuncular arkadaşlarını toplar toplamaz potansiyel olarak ödülleri edinecektir.

Bu paraşütlerin her ikisi de geçmişte işbirlikleriyle tanıtılmıştı. X-34 Landspeeder paraşütü Star Wars işbirliğinin bir parçasıyken, Beast Brella popüler bir influencer olan MrBeast ile yapılan popüler bir işbirliği sırasında kullanıma sunuldu.

Fortnite Reboot Rally Sızıntısı Bölüm 4 Sezon 2'deki Dört Ücretsiz Ödülü Ortaya Çıkardı

Daha önce bu şemsiye, MrBeast’in Ekstrem Hayatta Kalma Mücadelesi’nde ilk 100.000 sırada yer alan oyunculara ödül olarak veriliyordu. Bu kozmetik eşya hiçbir zaman Öğe Mağazası’nda yayınlanmadı, ancak bir sonraki Fortnite Yeniden Başlatma Rallisi’nden sonra bu durum muhtemelen değişecek. Epic Games’in bu kozmetik eşyaları tam olarak ne zaman yayınlayacağı şu anda belli değil.

Kreatif 2.0’ın Çarşamba günü geleceğini göz önünde bulundurursak, video oyunu yapımcısı mümkün olduğunca çok oyuncuyu yeni Kreatif moduna çekmeye çalışmak için kısa bir süre sonra yayınlayabilir.