Ana Sayfa Espor Fortnite Yeni Turnuvasını Duyurdu!

Fortnite Yeni Turnuvasını Duyurdu!

262
0
fortnite-yeni-turnuvasini-duyurdu

Fortnite Yeni Turnuvasını Duyurdu! Battle royale türünün popüler yapımlarında Fortnite düzenleyeceği yeni turnuvanın detaylarını açıkladı. Marvel Süper Kupası’nın ödül havuzunda tam 1 milyon ABD Doları ödülün olacağını duyurdu. Ayrıca Marvel Knockout Süper Seri Kupası’nın ayrıntılarını da açıkladı. 21 Kasım’da gerçekleşecek olan turnuvanın elemesi için öl eleme turları sonlandı. Marvel Süper Kupası Twitch ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

fortnite-yeni-turnuvasini-duyurdu-2

Fortnite resmi YouTube ve Twitch hesaplarına aşağıdaki linkten ulaşabilrsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UClG8odDC8TS6Zpqk9CGVQiQ

https://www.twitch.tv/fortnite

Turnuvala takvimi ise şu şekilde;

  • Avrupa Yayını 21 Kasım TSİ 21.00,
  • Kuzey Amerika Doğu Yayını 22 Kasım TSİ 01.00,
  • Yayın Bitişi 22 Kasım TSİ 04.30

Marvel Venom Kupasında özel Venom görünümü kazanma şansını elde edin. Oyuncular sınırlı sürede kuracakları takımlarla en çok oyuncuyu öldürmeye çalışacaklar. En fazla sayıda öldüren takımlar bir sonraki tura çıkmaya hak kazanacak. Fortnite Süper Kupa’da 1 milyon dolarlık büyük ödüle giden yolda finale kadar dört hazırlık turnuvası gerçekleşecek.

fortnite-yeni-turnuvasini-duyurdu-3

Fortnite Yeni Turnuvasını Duyurdu! Fortnite turnuvası için önceki ön elemelerde Black Widow, Iron Man ve Ghost Rider yer alıyordu. Oyuncular bu turnuvada ise Venom kahraman görünümü vereceğini duyurdu. Final ön elemesini kazanan takımlar 21 Kasım’da yapılacak Süper Kupa’da yarışma hakkı kazanacak. Öte yandan her bölgenin kazananları 2500 ile 4000 dolar arasında ödülünde sahibi olacak. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.