Ana Sayfa PC G-Man Yeni Yıl Mesajı Paylaştı!

G-Man Yeni Yıl Mesajı Paylaştı!

449
0
G-Man Yeni Yıl Mesajı Paylaştı!
G-Man Yeni Yıl Mesajı Paylaştı!

Half Life serisinin gizemli ve takım elbiseli kahramanı olan G-Man, ürkütücü sesiyle hayranlarına bir mesaj gönderdi.

G-man’ın derin ve gizemli sesinin arkasındaki isim olan seslendirme sanatçısı Mike Shapiro, pazartesi günü Twitter’da yeni bir video paylaştı. Half Life’ın ikonik karakterleri yeni yıl mesajında, “Eski tanıdıklar unutulmalı mı? Aradan çok fazla zaman geçtikten sonra, bazı şeylerin hatırlanması zor olabilir. Yeni yılda görüşürüz. Ve… sonuçlara hazır olun…” diyor. Yüzündeki kötü sırıtma ise içimizi ürpertiyor. Ayrıca G-man, mesajında o tüyler ürperten sesiyle geri döneceğinin sinyallerini veriyor.

12 yıl aradan sonra çıkacak olan Half Life’ın yeni oyununa bariz bir şekilde gönderme yapılıyor. Half Life Alyx, SteamVR yazılımı tarafından destekliyor. Eski oyunlara göre bu açıdan çok farklı bir oynanış sunacak olan Half Life Alyx büyük merak uyandırıyor. Oyun Valve Index, Oculus Rift, HTC Vive ve Windows Mixed Reality dahil PC’de çalışan tüm VR kulaklıklarıyla uyumlu olacak. Valve’ın Index VR gözlüğüne sahip olan oyunculara ücretsiz sunulacak. Ayrıca oyun 82 TL ile önsiparişe açılmış durumda. Mart ayında piyasaya sunulacak oyun için oyuncular şimdiden VR almaya başladı bile.

Half Life: Alyx

Half Life: Alyx
Half Life: Alyx

Half-Life: Alyx, seriyi devam ettirmeyecek, bir başka deyişle Alyx ve babasının Gordon Freeman’dan önce yaşadıklarını konu alarak, Half-Life ve Half Life 2’nin hikayeleri arasındaki boşluğu dolduracak. Alyx Vance ve babası Eli’nin hikayesini anlatacak. Ayrıca Combine olarak bilinen uzaylı güçlerinin işgaline karşı direnişlerini konu alacak.

Half Life: Alyx, önceki Half-Life oyunlarının keşif, savaş ve karmaşık hikaye gibi tüm özellikleri Half-Life evreninden tanıdık karakterlerle birleştirecek. Half-Life için yayınlanan görüntüler, Half-Life 2’yi oynayan herkesin aşina olduğu ortamları gösteriyor.

Valve tarafından sergilenen ortamlar, City 17’nin yıkılmış binalarını, Combine istila edilen lağımları ve müttefik laboratuvarlarını içeriyor.

Alyx, Gordon Freeman’ın ikonik Gravity Gun silahı gibi bir savaş aracı hem de faydalı bir kullanıcı arayüzü olacak Gravity Gloves silahını kullanacak.

Oyunu önsiparişten almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Half-Life: Alyx Fragman:

Bu tarz oyun haberlerini okumak için buraya tıklayarak anasayfaya yönlendirilebilirsiniz.