Ana Sayfa Konsol Gameloft ve CARE Yoksullukla Savaşmak İçin Güçlerini Birleştiriyor!

Gameloft ve CARE Yoksullukla Savaşmak İçin Güçlerini Birleştiriyor!

121
0
Gameloft ve CARE Yoksullukla Savaşmak İçin Güçlerini Birleştiriyor!
Gameloft ve CARE Yoksullukla Savaşmak İçin Güçlerini Birleştiriyor!

Gameloft ve CARE Yoksullukla Savaşmak İçin Güçlerini Birleştiriyor! Gameloft ve CARE “Birlikten Kuvvet Doğar” isimli sosyal sorumluluk projesi ile en az 50.000 dolar bağış toplamayı hedefliyor.

Dünyanın önde gelen oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, Dragon Mania Efsaneleri oyununda milyonlarca oyuncuya ulaşacağı “Birlikten Kuvvet Doğar” özel etkinliğini duyurdu. Gameloft, bu etkinlik ile dünyanın ileri gelen insani yardım organizasyonlardan CARE’e yoksulluğa karşı savaşında destek olacak.

İlk etapta en az 50.000 dolar hedeflenen “Birlikten Kuvvet Doğar” etkinliğinde, elde edilecek gelirin tamamı CARE organizasyonuna bağışlanacak. Gameloft bu etkinlik ile Dragon Mania Efsaneleri topluluğuna kendi oyun deneyimleri sırasında daha iyi bir dünya hedefine katkıda bulunarak fark yaratma fırsatı sağlıyor.

Ejderlerin yetiştirilerek birbirleri ile karşılaştırıldığı Dragon Mania Efsaneleri’nde oyuncular, 8-18 Nisan arasında ejderlerini eğitip geliştirecek ve bu sefer yoksulluğa karşı savaşacaklar. Ayrıca, etkinliğe destek amacıyla Gameloft üç dijital süper yıldızı; Annie LeBlanc (3.4 milyon takipçi), Bobby Duke Arts (2.4 milyon takipçi), The LaBrant Fam’i (8.6 milyon takipçi) güçlerini birleştirmek için etkinliğe davet etti. Her biri için özelleştirilen eşsiz ejderler ile etkinliğe katılacaklar ve oyuncular CARE’e bağış yaparken aynı zamanda favori ejderlerini oylarak kazanan ejderin kilidini açacaklar. Dahası, oyuncular liderlik tablosunda ilerleyerek iki ayrı CARE ejderini de kazanabilecekler.

Gameloft Pazarlama ve İletişim VP’si Damien Marchi, “Oyunlarımız, oyunculara sıradışı şeyler yapma imkanı sunuyor ve bu önem arzeden sebeplere farklı yollarla destek olma şansımızı artırıyor.” dedi ve “Birlikten Kuvvet Doğar etkinliği oyunun hayranlarına oyunda bulundukları sürenin dünyaya pozitif katkı sağlama gücü olduğu gösteriyor. Tüm ejderlerin arenaya girerek CARE ile el ele yoksulluğa karşı savaştıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Gameloft ve CARE Yoksullukla Savaşmak İçin Güçlerini Birleştiriyor! CARE Fransa Kurumsal Partnerlik Direktörü Nathalie Rosselot ise “Mobil oyunculuğun küresel lideri Gameloft ile güçlerimizi birleştirmekten mutluyuz. Milyonlarca oyuncudan oluşan topluluğu sayesinde yoksulluğa karşı savaşımızda ne kadar güçlü olabileceğimizi hissediyoruz.” dedi ve “Gameloft’ta, oyuncular için harika bir etkinlik tasarlama kararlılığıyla, yardım ettiğimiz insanlar üzerinde gerçek bir etkiye sahip olduğumuzu hissettik.” diye ekledi.