Ana Sayfa Mobil Gameloft ve Lamborghini Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı

Gameloft ve Lamborghini Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı

479
0
Gameloft ve Lamborghini Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı
Gameloft ve Lamborghini Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı

Gameloft ve Lamborghini Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı! Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft ve Automobili Lamborghini yine eşi benzeri görülmeyen bir ortaklığa imza attı. Yeni Huracán EVO Spyder,  gerçek ve sanal dünyayı birleştiren bu ortaklık ile 5 Mart 2019 tarihinde hem Cenevre Otomobil Fuarı’nda hem de Gameloft’un en çok indirilen ödüllü mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends içerisinde yer alacak. Gameloft ve Lamborghini, Asphalt 9: Legends çıktığından beri Lamborghini Terzo Millennio’nun oyuncular ile buluşturulması dahil birçok ilke imza attı.

Gameloft, Lamborghini Huracán EVO Spyder’ın Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmasının şerefine 5 Mart tarihinden itibaren Asphalt 9: Legends içerisinde iki hafta sürecek olan özel bir etkinlik ve yarışma başlatacak. Lamborghini Huracán EVO Spyder etkinliği kapsamında oyuncular özel hediyeler kazabilecek ve etkinliğe katılan beş şanslı oyuncu da yeni Lamborghini’nin 1/43 modeline sahip olacak.

Otomobil fuarı ziyaretçileri, yeni Lamborghini Huracán EVO Spyder’ın Asphalt 9: Legends içerisinde deneyimleyebilmeleri için Gameloft’un da bulunacağı Lamborghini standını ziyaret edebilecek. Önde gelen iki şirket sanal ve gerçeklik arasında geçiş yaparak, dünyanın her yerindeki otomobil tutkunları için en ilgi çekici deneyimi yaratatacak teknolojinin sınırlarını zorluyor.

“İnsanların üst düzey spor arabalardan ne istediklerine odaklanması ile dünya çapında bir üne sahip olan Lamborghini, yeni Huracán EVO Spyder ile Lamborghini’yi eşsiz kılan her şeyi özelleştirme geleneğini sürdürmeye devam ediyor. Biz de oyuncularımızın direksiyon başına geçerek bu sıradışı hissiyatı Asphalt 9’da yakalamalarından dolayı gurur duyuyoruz.” diyen Pazarlama ve İletişim VP’si Damien Marchi, “Gameloft ve Lamborghini; dünyanın en iyi mobil yarış oyununda, dünyanın en iyi arabasını sunmak için bir kez daha bir araya geldi.” ekledi.

Gameloft ve Lamborghini Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı!

“Gameloft’un Asphalt 9: Legends mobil yarış oyunu, Lamborghini süper spor arabalarının göze çarpan özelliklerini orijinal haline sadık kalarak, oyun içerisinde yeniden yaratma konusunda muhteşem bir iş çıkardı. Yeni Huracán EVO Spyder ile dünyanın en iyi otomobil deneyimini hem Asphalt 9: Legends içerisinde hem de Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştiriyoruz.” diyen Automobili Lamborghini’nin CMO’su Katia Bassi, “Gameloft ile en üst düzey sanal araç deneyimini yeniden tanımlıyoruz.” diyerek sözlerini bitirdi.

Lamborghini Huracán EVO Spyder, 5 Mart’ta Asphalt 9: Legends’a eklenecek. Oyunu App Store, Google Play ya da Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.