Ana Sayfa Mobil Hearthstone ve World of Warcraft Genişlemelerini Duyurmaya Hazırlanıyor!

Hearthstone ve World of Warcraft Genişlemelerini Duyurmaya Hazırlanıyor!

128
0
hearthstone-ve-world-of-warcraft-genislemelerini-duyurmaya-hazirlaniyor

Hearthstone ve World of Warcraft Genişlemelerini Duyurmaya Hazırlanıyor! Önümüzdeki günlerde Blizzard, Hearthstone ve Warcraft için yeni planlarını duyurmak için kolları sıvadı. Bu yıl içerisinde üç genişleme paketinin Hearthstone için yayınlanması planlamıştı. Bu genişleme paketlerinin ilki 15 Mart tarihinde açıklanacak. Bu yeni genişleme paketinin ardından Blizzard, Hearthstone 2022 planlarını daha da detaylandıracak.

Sevilen oyunlarda yepyeni içerikler oyun tutkunlarını bekliyor

Hearthstone oyun yönetmeni Ben Lee her ne kadar bu yıl yapılacak değişikliklerin heyecan verici olduğunu ve yeni kart türlerinin oyun severleri beklediğini söylemiş olsa da ilerleyen günlerde Hearthstone takımından ayrılacağı da açıklandı. Ben Lee Blizzard içerisinde henüz duyurulmamış yeni bir projede görev alacak.

World of Warcraft Shadowlands genişleme paketinde de artık sona gelindi. Son büyük yaması yayınlanan oyunda şimdi sırada neyin olduğu merak edilen konular arasında yer alıyor. 19 Nisan günü yeniliğin ne olacağı konusunda duyuru yapılacak. Blizzard World of Warcraft’taki kan kaybını durdurmak için bu sefer farklı stratejiler geliştirecek gibi.

hearthstone-ve-world-of-warcraft-genislemelerini-duyurmaya-hazirlaniyor-2

Hearthstone ve World of Warcraft Genişlemelerini Duyurmaya Hazırlanıyor!

Mayıs ayında ise Blizzard daha önce duyurusunu yaptığı Warcraft mobil oyununu detaylandıracak. Oyunun nasıl bir şey olacağı konusunda kimsenin bir fikri yok, orijinal Warcraft oyunu ile mobile uyarlanacak oyun arasında nasıl bir ilişki olacağı oyun severlerin en merak ettiği konu. Mobil platform için tasarlanan ilk Warcraft oyununu da bu yıl içerisinde görmüş olacağız.

Blizzard uzun süredir sessizliğini koruyordu ancak 2022 yılı ile birlikte daha da hızlı ve oyun severleri heyecanlandıracak işler için kolları sıvamış gibi gözüküyor. Hearthstone ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.