Ana Sayfa PC Overwatch 2 Duyuruldu!

Overwatch 2 Duyuruldu!

388
0
Overwatch 2 Duyuruldu!
Overwatch 2 Duyuruldu!

2016 yılında piyasaya çıkan ve FPS oyun dünyasında oldukça ses getiren Blizzard yapımı Overwatch için yeni bir duyuru geldi. Blizzard büyük bir oyuncu kitlesi yakalayan Overwatch için BlizzCon etkinliği kapsamında oyunculara Overwatch 2 müjdesini verdi.

Yeni Overwatch oyunu hayranları ile önümüzdeki dönemlerde buluşacak. Blizzard daha öncelerde olduğu gibi bu oyunda da PvE tarafını ön plana çıkartmayı planlıyor. Overwatch’un rekabetçi modu ise yeni oyunda da olacak. Küçük değişiklikler ile karşımıza çıkacak mod oyuncuların en çok merak ettiği modlar arasındaydı.

Titan isimli MMO oyunundan devşirilerek piyasaya sunulan Overwatch, Blizzard için önemli bir yapım haline geldi. Geride kalan yıllarda oldukça fazla gelişim gösteren oyun milyonlarca oyuncu sayısına ve takipçiye ulaşmış durumda. Overwatch’un oldukça başarılı bir hikayesi de bulunuyor. Ancak oyunun rekabetçi unsurları daha ön planda olduğu için bu hikaye anlatımı ile oyunda pek karşılaşılmıyor. Overwatch 2 ile birlikte Blizzard’un Overwatch hikayesine daha ağırlık verip vermeyeceği de merak ediliyor.

Blizzcon’da müjdesi verilen Overwatch 2 hakkında henüz ekstra resmi bir bilgi bulunmuyor. Oyunun ne zaman piyasaya çıkacağı, oyun hakkında bir teaser ya da oyun içi görüntüler konusunda henüz bir resmiyet yok. Ancak ilerleyen günlerde oyun ile alakalı yeni bilgilerin ve detayların gün yüzüne çıkması bekleniyor. Overwatch ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.