Ana Sayfa Espor Overwatch League All Star Kostüm Tanıtımı Yapıldı!

Overwatch League All Star Kostüm Tanıtımı Yapıldı!

105
0
overwatch-league-all-star-kostum-tanitimi-yapildi

Overwatch League All Star Kostüm Tanıtımı Yapıldı! Blizzard yapımı popüler oyunlardan Overwatch’un 2020 All Star heyecanı her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz günlerde Blizzard tarafından Overwatch League 2020 All Star kostümü tanıtımı gerçekleştirildi. Bu yılın özel kostümleri D.va ve Reinhardt oyuncularını oldukça sevindirecek.

2018 yılından beri düzenlenen Overwatch League her yıl karşımıza birbirinden farklı ve dikkat çeken kostümler ile çıkıyor. 2018 yılında DPS sınıfı karakterleri Genji ve Tracer için tasarlanan kostümlerden sonra 2019’da destek sınıfı karakterleri Lucio ve Mercy için özel kıyafetler tasarlanmıştı. Bu yıl ise All Star kostümleri ile karşımıza çıkan karakterler D.va ve Reinhart oldu. Tank sınıfının güçlü karakterleri olan bu iki isim için tepkiler oldukça güzel ve fazla olacak gibi gözüküyor. Overwatch League 2020 All Star kostümü tanıtımı Overwatch League resmi Twitter sayfası üzerinden yayınlanan video ile yapıldı. Videoya erişim için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://twitter.com/overwatchleague/status/1305227502789554183

Overwatch League All Star Kostüm Tanıtımı Yapıldı! D.va ve Reinhart için özel olarak tasarlanan bu kostümlere 28 Eylül ve 12 Kasım tarihleri arasında sahip olunabilecek. Kostümlerin her biri 200 OWL jetonu değerinde olacak. OWL jetonu kazanabilmek için ise kullanıcıların yapması gereken tek şey Overwatch League maçlarını izlemek. Maçları izleyerek kazanılan jetonlar sayesinde kostüm ve çok daha fazlasına oyun içinde sahip olmak mümkün. Overwatch ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.