Ana Sayfa Konsol Playstation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Playstation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

350
0
Playstation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!
Playstation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Playstation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı! Sony bu zorlu dönemde oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus aboneleri için verilecek olan ücretsiz oyunlar sayesinde zaman daha hızlı geçecek ve hiç sıkılmayacaksınız. Nisan ayında iki güzel oyun hediyesi bekliyor. PS Plus abonelerine 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Hikaye anlatımıyla ve oynanışıyla akıllara kazınan Uncharted serisinin 4. oyunu, Uncharted 4: A Thief’s End sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda köklü yarış oyunlarından DiRT serisinin son oyunu DiRT Rally 2.0 da Nisan ayı hediyeleri arasında yerini almış durumda.

DiRT Rally 2.0

Ralli yarışlarını izlemekten pek çok insan keyif alır. Yarışın kurallarını bilmese bile araçların doğaya karşı verdiği mücadele, dikkatle ama aynı zamanda hızlı olma zorunluluğu, çamurlu ve kaygan zemin gibi birçok etmen dikkat çekicidir. Bu heyecanı size sunabilecek nadir oyunlardan biri de DiRT Rally 2.0 ücretsiz oldu.

DiRT Rally 2.0 oldukça başarılı bir oyun olarak dikkat çekiyor. Codemasters tarafından 2019 yayınlandı. Oyunun harika bir oynanışı ve güzel bir hissiyat sunduğunu söyleyebiliriz. DiRT Rally oyununun üzerine iyileştirmeler yapılarak çok iyi yol katetmişlerdi.

Oyunda 50 civarı araç bulunuyor. Bu sayı diğer yarış oyunlarıyla karşılaştırıldığında az gelebilir. Ancak bir ralli oyununun kısıtlı alanında oldukça yeterli. İçinde bulundurduğu oyun modları ise serinin önceki oyunlarını oynayanlara yabancı gelmeyecektir. Tüm DiRT Rally oyunlarındaki başarılı mekaniklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir oyun.

Ayrıca oyuna son eklenen Colin McRae: Flat Out  DLC’si ile yeni bir oyun modu da eklendi. Rally dünyasının efsanelerinden biri olan Colin McRae’nin kariyerindeki önemli anlara şampiyonluk mücadelesine ortak olabileceksiniz.

Uncharted 4: A Thief’s End

“Her hazinenin bir bedeli vardır

Ardında bırakmaya çalıştığı tehlikeli yeraltı dünyasına geri dönmeye zorlanan Nathan Drake, sevdiklerini kurtarmak için neleri göze alacağına karar vermek zorunda.

Balta girmemiş ormanlar, hareketli şehirler ve karlı tepeler gibi yerlerde kayıp hazineyi aramak için dünya çevresinde destansı bir yolculuğa çıkan Drake, Sam, Elena ve Sully’ye katılın.”

Playstation Exclusive olan bu oyun adeta konsolun geçirdiği evrimi gözler önüne seriyor. Serinin her oyunu için sayfalarca inceleme yazılabilir. Oyunun hikayesi, oynanışı, grafikleri, görüntü kalitesi, seslerin kullanımı ve atmosferi sizi oyunun içine çekecek. Virüs salgını nedeniyle evlerimizde kaldığımız şu dönemlerde uzun soluklu bir hikaye hiç de fena bir fikir değil. Ayrıca oyunun çok oyunculu modu da bulunuyor. Bu modlarda farklı oyuncularla birlikte oynamanız büyük bir mücadeleye girişiyorsunuz.

Playstation Plus Nisan ayı ücretsiz oyunları henüz alınabilir değil. 6 Nisan tarihine kadar Mart ayının oyunlarını alabilirsiniz. Buraya tıklayarak PS Plus sayfasına ulaşabilirsiniz.