Ana Sayfa PC Prison Arthitect Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Prison Arthitect Kısa Süreliğine Ücretsiz!

251
0
Prison Arthitect Kısa Süreliğine Ücretsiz!
Prison Arthitect Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Yılın son günlerinde ücretsiz oyunların sayısı bir hayli artıcak gibi görünüyor. Ubisoft ve Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyalarını duyurmasının ardından şimdi de GOG’dan güzel bir oyunu kısa süreli olarak ücretsiz hale getirdiklerinin haberini size veriyoruz. Prison Arthitect, GOG tarafından ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Prison Arthitect

Dünyanın en azılı suçlularıyla baş etmeye çalıştığınız oyunda amacınız bu suçluları hapishanede tutarken bir yandan da hapishane yönetiminin yani mali giderlerin ve hapishane kurallarının uygulanmasının üstesinden gelmek. Tabii ki bunlar hiç kolay olmayacak.prison-architect-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu

Tasarladığınız ceza evini kişiselleştirip geliştirebilirsiniz. Ancak suçlular her zaman hapishanenizden kurtulmak için farklı şeyler deneyeceklerdir. Bunlar; kavga, geniş çaplı bir isyan, su baskını, yangın çıkarma, tünel kazma, polislere saldırma gibi çeşitli eylemler olabilir.

Hükümetin desteğini arkanıza alarak hapishanenizdeki hastalıklarla ve çete faaliyetleriyle amansız bir mücadeleye girebilirsiniz. Hapishanenizdeki personellerden de sorumlu olduğunuzu hatırlatalım.

prison-architect-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu

Silahlı gardiyanlar, psikologlar, doktorlar, avukatlar ve muhbirler de dahil birinci sınıf personelin desteğiyle hapishanenizi *büyük oranda* etik ilkelerine uygun ve güvenli bir yer haline getirebilirsiniz. Bunun dışında her bir tutuklunun suç dosyasına uygun şekilde özel gelişim programları, çalışma planları ve ıslah atölyeleri hazırlamanız gerekecek.

Kendi Hapishanenden Kaç!

Kaçış Modunda büyük risk almaktan korkma, kendi süper maksimum güvenlikli hapishanenden kaçmayı dene veya Çevrimiçi modda diğer oyuncular tarafından inşa edilmiş 12.000 hapishanenin birini seç ve o hapishaneden firar etmeye çalış. Korumalı alan modunda hapishaneni hiçbir sınırlama olmadan, adeta bir imparatorluk gibi genişlet.

İnceleme Notlarıprison-architect-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu

“Prison Architect kendine has özellikleri olan bir oyun. Cezbedici yönleri; çok titiz yönetim, bir şeylerin yanlış gittiğinde takip etme olanağı… Düzeltmenin ardından felaketi izlemek için bir sonraki fırsatın tadını çıkarın.”  – Eurogamer

“Prison Architect, çoklu görüş açısı ile hapishane hayatının dinamiklerini gözlemlemek için basit ve güçlü bir araç olabilir. Hatta muhtemelen mevcut disfonksiyonel sisteme alternatif olarak önceden bildirme ile.” Kotaku

“Introversion’un güvenlik simülasyonu kapitalizmin, mimarinin, yönetimin ve ahlakın ilgi çekici bir birleşimi. Çoklu konu seçeneği ile çoğunlukla çelişen hedefleri önünüze getiriyor: mahkumların güvenliği, mekanın verimli kullanımı, mahkumların refahı, kazanç elde etme ve hapishanenin tamamıyla güvenli olmasını sağlama. Bu hedefleri sağlayan bir ortam inşa etmek şahane bir başarı. “ PC Gamer

Oyunu Nasıl Alabilirim?

prison-architect-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu

  1. İlk olarak GOG.com‘a girmeniz gerekiyor.
  2. Karşınıza çıkan sayfanın ortasında bulunan Prison Arthitect oyununun sağ alt köşesinde yer alan “Yes, and Claim the game’ butonuna tıklayın.
  3. Hesabınız yoksa hesap oluşturarak, varsa giriş yaparak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.