Ana Sayfa PC PUBG 9.2 Güncellemesi Yayınlandı!

PUBG 9.2 Güncellemesi Yayınlandı!

251
0
pubg-9-2-guncellemesi-yayinlandi

PUBG 9.2 Güncellemesi Yayınlandı! Battle royale denilince akla ilk gelen oyunlar arasında yer alan PUBG 9.2 güncellemesi geçtiğimiz gün aktif oldu. Yama PC platformunda aktif olarak yayınlanmış durumda. Konsol sürümlerinin ise 26 Kasım tarihinde yayınlanacağı açıklandı.

pubg-9-2-guncellemesi-yayinlandi-2

PUBG 9.2 güncellemesi ile birlikte oyunda birçok yenilik oyun severleri bekliyor. Anlık olarak PC platformu için yayınlanmış olan güncellemenin 26 Kasım tarihinde konsol sürümlerine de sunulacağı belirtildi. Yeni güncelleme ile birlikte oyuncuları yeni silah dengelemeleri, arazi motosikleti ve pek çok yenilik bekliyor. PUBG 9.2 güncellemesi ile oyuna eklenen başlıca yenilikler ise şu şekilde;

  • Battle Bride Pass, yeni tür Pass, oyuncuların hareketli çizgi romanlarımızdan gördüğü bir karakter olarak Sadiya Qureshi’ye odaklanıyor. Survivor Pass: Highlands’ten bağımsız olarak ilerleyen Battle Bride Pass’te oyuncular maçlardan XP kazanarak tamamlayacakları 15 seviye bulunuyor.
  • Arazi Motosikleti, yeni güncelleme ile birlikte oyuna eklenen yeni araçlar arasında yer buldu. 130 km/s hıza çıkabilen ve Karakin hariç tüm arazinin ve haritanın üstesinden gelen araç oyun severleri heyecanlandıracak.
  • Silah Dengelemeleri, tüm tabanca hasar çarpanları, nişan alma, ADS hareket hızı gibi pek çok iyileştirme 9.2 güncellemesi ile yapıldı.

pubg-9-2-guncellemesi-yayinlandi-3

PUBG 9.2 Güncellemesi Yayınlandı! Bu yeniliklerin dışında pek çok yenilik güncellemede oyuna dahil edildi. Detaylara PUBG resmi sayfası https://www.pubg.com/tr/ üzerinden ulaşabilirsiniz. PUBG ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.