Ana Sayfa PC PUBG Sezon 9 Yeni Harita Yayınlandı!

PUBG Sezon 9 Yeni Harita Yayınlandı!

263
0
pubg-sezon-9-yeni-harita-yayinlandi

PUBG Sezon 9 Yeni Harita Yayınlandı! Battle royale türünün en popüler yapımı PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni sezon ve yeni harita PC platformu için geçtiğimiz gün yayınlandı. 9. Sezon ile birlikte oyuncular oyunun ilk dinamik haritası olan Paramo ile tanıştı.

PUBG’nin ilk dinamik haritası olma özelliğini de taşıyan Paramo, 9. Sezon çıkışı ile birlikte PC kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Yeni haritada oyuncuları büyük bir volkan bekliyor. Ayrıca oyunun en farklı aksiyonları da Paramo haritasında olacak. Paramo ile ilgili yapımcının yaptığı açıklama ise şu şekilde: “PUBG Sezon 9’da ortam hareketleniyor ve PC sunucularında resmi olarak başlamış bulunuyor. Oyuncular, gizemli ve tehlikeli Paramo haritasının yolunu gözleyebilir”

PUBG Sezon 9 Yeni Harita Yayınlandı! Sezon 9 ile birlikte yeni haritaya ek olarak oyuncuların karşılaşacağı yenilikler ise şu şekilde;

Survivor Pass: Highlands: Premium Pass’e sahip olan oyuncular görevlerini tamamlayarak ve Pass ödüllerini toplayarak 1000 G-Coin kazanabilir. Ayrıca Pass’e sahip olan oyuncular görevleri tamamlayarak Paramo temalı ödülleri ve görünümleri de kazanabilecek.

G-Coin Tanıtımı: G-Coin sistemi, oyunun konsol versiyonunun sınırlarını aşıyor. PC oyuncuları ilk kez G-Coin satın alabilecek. Böylece ürün almak. Daha verimli bir hale gelecek.

Dereceli Mod: Sezon 9 ile birlikte yepyeni bir dereceli mod sezon tanıtımı da yapılıyor. Topluluk geri dönüşlerine bakılarak Dereceli Solu modu tekrardan aktif edildi. Ve yalnız savaşçılarımızın zirveye tırmanmasına olanak verildi.

PUBG Sezon 9 yeniliklerini daha detaylı incelemek için https://www.pubg.com/tr/2020/10/14/guncelleme-9-1-guncelleme-notlari/

Ziyaret edebilirsiniz. PUBG ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.