Ana Sayfa Espor Red Bull M.E.O Finali İstanbul Boğazı’nda!

Red Bull M.E.O Finali İstanbul Boğazı’nda!

268
0
red-bull-m-e-o-finali-istanbul-bogazinda

Red Bull M.E.O Finali İstanbul Boğazı’nda! Red Bull M.E.O. finali 4 Temmuz Pazartesi günü İstanbul Boğazı üzerinde Red Bull feribotu üzerinden gerçekleştirilecek. Rekabetçi mobil arenası olan Red Bull M.E.O. üçüncü sezonu ile yeniden sahnelerde. Mobil oyun severlerin heyecanla beklediği organizasyonda bu yıl PUBg Mobile heyecanına sahne olacak.

Red Bull M.E.O. bu yıl bir ilki de yaşatacak. Türkiye’de sosyal mesafe kurallarında düzenlenecek olan ilk e spor organizasyonu olarak kayıtlara geçecek. Çevrim içi elemelerin ilk üç ayağı 17, 20 ve 24 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Son çevrim içi eleme ise 27 Haziran’da oynanacak. 30 Haziran çevrim içi eleme yarı finalinin gerçekleşeceği turnuvada final ise 4 Temmuz tarihinde.

Final mücadelesi sağlık önlemlerine uygun olarak İstanbul Boğazı üzerinde 64 kişi ile gerçekleştirilecek. Red Bull M.E.O. feribotunda düzenlenecek turnuvada oyuncular kendi arabalarının içerisinde hem finalde yer almak hem de en iyi kıtayı bulma mücadelesi edecekler. Geçtiğimiz sezon 34 ülkeden 15 bin mobil oyuncunun katıldığı turnuvanın bu yılki Türkiye ayağı PUBG Mobile üzerinden gerçekleştirilecek.

Red Bull M.E.O Finali İstanbul Boğazı’nda! Büyük finale giden yolda çevrim içi mücadelelerin ardından büyüleyici İstanbul Boğazı’nda kıyasıya mücadele edecekler. 4 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilecek final mücadelesi Türkiye’nin ilk sosyal mesafe kuralına uygun e spor organizasyonu olarak kayıtlara da geçecek. 64 oyuncu kendi arabaları ile İstanbul Boğazı’nda final mücadelesini verecek ve son 3 takım en iyi kıtayı belirlemek için toplanacak. Turnuva ile ilgili detaylar için aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.redbull.com/tr-tr/events/red-bull-meo-sezon-3