Ana Sayfa PC Valorant Yeni Karakteri Duyuruldu!

Valorant Yeni Karakteri Duyuruldu!

240
0
valorant-yeni-karakteri-duyuruldu

Valorant Yeni Karakteri Duyuruldu! Riot Games geçtiğimiz günlerde Valorant’ın yeni karakterini de içerecek olan ikinci bölüm ile ilgili ilk ayrıntıları duyurdu. 12 Ocak tarihinde yayınlanacak olan güncelleme ile birlikte gelmesi beklenen yeniliklerin ayrıntıları geçtiğimiz günlerde Riot tarafından yapıldı. Riot Games yaptığı paylaşımda yeni karakter Yoru’ya dair bilgiler de verdi.

Işınlanma yeteneğine sahip olacak olan yeni karakter görünmez olabilme özelliği ile de oyuncuların favorileri arasında yer alacak gibi gözüküyor. Hareket konusunda da uzmanlaşan Casus Düellocu, kısa mesafede ışınlanma, rakibini kör etme gibi yeteneklere de sahip. Ultimate ile görünmez olabilen Yoru, düşmanlarını atlatmak için ise ayak seslerini taklit edebilme yeteneğine sahip.

valorant-yeni-karakteri-duyuruldu-2

Ayrıca Riot Games Yoru için 1 Mart’a kadar sürecek yeni bir savaş geçişi ve Valorant’ın ilk bölümünden hayranların en sevdiği bazı görünümleri de içeren Run-It-Back adında görünüm paketi yayınlayacak. 12 Ocak’ta yayınlanması beklenen Valorant 2. Bölümünde birçok farklı yama notları ve denge değişiklikleri de bekleniyor.

Valorant Yeni Karakteri Duyuruldu! Her geçen gün yapılan iyileştirme ve güncellemeler ile daha da zenginleşen oyun Valorant, kısa sürede Riot Games’in en popüler oyunları arasında yer aldı. İlerleyen dönemde Riot Games’in zirvesinde yer alan League of Legends’i de geçmesi bekleniyor. Oyunun 2021 yılı içerisinde pek çok yama ve güncelleme alarak yeniliklere devam etmesi de bekleniyor. Valorant ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.