Ana Sayfa Espor Worlds 2020 Ön Eleme A Grubu Tamamlandı!

Worlds 2020 Ön Eleme A Grubu Tamamlandı!

271
0
worlds-2020-on-eleme-a-grubu-tamamlandi

Worlds 2020 Ön Eleme A Grubu Tamamlandı! Temsilcimiz Papara SuperMassive’nin de yer aldığı League of Legends Worlds2020 ön eleme A grubu maçları tamamlandı. Ön eleme grubundan direkt olarak ana gruplara kalmayı başaran ikinci takım Team Liquid oldu. Kuraların ardından favori olarak gösterilen MAD Lions bekleneni veremedi ve grubu lider olarak Team Liquid tamamladı.

Ön eleme B grubunda PSG Talon’un liderliğinin ardından A grubu maçlarının da tamamlanması ile ana gruplara doğrudan çıkan ikinci takım Team Liquid oldu. LGC ise temsilcimiz Papara Super Massive ve MAD Lions’u devirerek grubu ikinci sırada tamamladı. Özellikle Papara SuperMassive mücadelesinde ortaya koydukları performans ile alkışları toplayan ekip ana gruplar için ön eleme B grubundan gelecek rakibini bekliyor.

Temsilcimiz Papara SuperMassive ise ilk gün göstermiş olduğu kusursuz performansı ile grubunun üçüncü sırada tamamladı. Özelikle ITZ ve MAD Lions maçlarındaki performansı ile alkışları toplayan SuperMassive ikinci gün yaptığı hatalı seçim ve bireysel hatalar yüzünden ana grup yolunu biraz uzattı. Kuraların favorisi ve grubun dördüncüsü olan MAD Lions ile oynayacağı beş serilik maçı kazandığı taktirde B grubu Unicorns of Love ile final mücadelesine çıkacak. Temsilcimiz iki rakibini de devirmesi durumunda adını Worlds 2020 ana gruplarına yazdırmış olacak.

Worlds 2020 Ön Eleme A Grubu Tamamlandı! Worlds 2020 başlangıcı için en çok hayal kırıklığı yaratan ekip şüphesiz MAD Lions oldu. Grubunu favori olarak birinci bitirmesi beklenen ekip dördüncülüğe son anda otururken ana grup iddialarını sürdürdü. Worlds 2020 ön eleme grubu beş maçlık final serilerinin üçüncüler ve dördüncüler arasında oynanacak olan mücadelesi 29 Eylül tarihinde 09.00 – 13.00 saatleri arasında oynanacak. Ana gruplara kalma mücadelesi ise 30 Eylül 09.00 – 13.00 saatleri arasında oynanacak. Temsilcimize ana grup yolundaki mücadelelerde başarılar dileriz. League of Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.