Ana Sayfa Konsol Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

298
0
Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu! Xbox platformları için Live Gold üyelerine Eylül 2020 döneminde bedava olarak verilecek oyunlar açıklandı. Her ay olduğu gibi Ağustos ayında da 4 oyun hediye edilecek. Microsoft’un Xbox Live Gold üyelerine her ay bedava olarak oyunlar sunduğu Games with Gold sistemiyle hediye edilecek yeni oyunlar belli oldu. Eylül 2020 döneminde bedava olarak sunulacak olan oyunların listesi paylaşıldı. Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları; Tom Clancy’s The Division, The Book of Unwritten Tales 2, de Blob 2, Armed and Dangerous.

Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları

  • Tom Clancy’s The Division (Normal fiyatı 120,00 TL): 1 Eylül – 30 Eylül / Xbox One
  • The Book of Unwritten Tales 2 (Normal fiyatı 76,50 TL): 16 Eylül – 15 Ekim / Xbox One
  • de Blob 2 (Normal fiyatı 76,50 TL): 1 Eylül – 15 Eylül / Xbox 360 ve Xbox One (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)
  • Armed and Dangerous (Normal fiyatı 30,00 TL): 16 Eylül – 30 Eylül / Xbox 360 ve Xbox One (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)

 Tom Clancy’s The Division

xbox-live-gold-eylul-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

“Kara Cuma sırasında, müthiş bir salgın büyük bir hızla New York’u etkisi altına alıyor. Kamu hizmetleri bir bir çöküyor. Yiyecek ve su kıtlığı birkaç gün içinde şehri kaosa sürükleyecek. İşte tam bu anda taktik ajanlardan oluşan özerk birim The Division devreye giriyor. Normalde toplumun içinde sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen bu ajanlar aslında gerektiğinde toplumu kurtarmak için bağımsız olarak eyleme geçmek üzere eğitilmiş.”

The Book of Unwritten Tales 2

xbox-live-gold-eylul-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

“Efsanelerde anlatılıyordu. Kehanetlerde görülmüştü. Seçilmişler buna inanmayı seçtiler. Fantastik parodi macera efsanesi devam ediyor. Tehlikeli Aventasia dünyasının üzerine tıklamalı başka bir macerasında Wilbur, Ivo, Nate ve Critter’a katılın. Kaderlerini gerçekleştirmelerine yardım edin. Henüz yazılmamış bir kader olsa da.”

de Blob 2

xbox-live-gold-eylul-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

“De Blob 2’de, Comrade Black ve Inky’ler dünyadaki renkleri silmek için tamamen yeni bir planla geri dönüyorlar. Papa Blanc ve takipçi sürüsü Blanc’lerin yepyeni yardımlarıyla Blob ve arkadaşları zorlu bir görevi gerçekleştirerek Prisma City’nin vatandaşlarına rengi geri getirecekler. Özel boyaların, desenlerin ve müziğin dünyayı canlandırdığı aksiyonla dolu bir renk macerasına çıkın!”

Armed and Dangerous

xbox-live-gold-eylul-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

Dünyayı kurtarmak için imkansız bir maceraya girişen şapşal asi grup Lionhearts ile tanışın.