Ana Sayfa PC Yeni ABD Savaş Gemileri World of Warships’e Yelken Açıyor

Yeni ABD Savaş Gemileri World of Warships’e Yelken Açıyor

258
0
yeni-abd-savas-gemileri-world-of-warshipse-yelken-aciyor

World of Warships’e 0.9.9 güncellemesiyle, Seviye VIII Kansas ve Seviye IX Minnesota’da dahil olmak üzere erken erişimde olacak yeni güçlü ABD savaş gemilerinin geleceği duyuruldu. Bu gemilerin hepsi, oyuna yeni gelen ABD savaş gemileri etkinliğinin bir parçasını oluşturuyor. Güncelleme ile ayrıca oyuna yeni yönergeler, geliştirilmiş bir deniz üssü limanı ve yeni bir klan savaşı sezonu geliyor.

Yeni ABD savaş gemileri, güçlü ana silahlara, iyi seviyede anti-torpido korumasına ve mükemmel manevra kabiliyetine sahip olacak.  Bununla birlikte gemilerin dümenleri, çok hızlı reaksiyon gösterse de kendi türlerine göre oldukça yavaş. Sağlam bir bombardıman ağırlığına ve uygun atış menziline sahip çok sayıda ana batarya tabancası, topların tekrar dolum süresini uzatıyor. Uçaksavar savunma ateşi sarf malzemesi ile takviye edilebilen iyi uçaksavar savunmaları sayesinde yeni ABD savaş gemilerinin savunma mekanizması tamamlanıyor.

Oyuncular, yönergeleri tamamlayarak VIII Kansas’ı ve Doblon karşılığında cephanelikte rastgele paketler açarak IX Minnesota’ya sahip olabilir. Yönergeleri tamamlayan oyuncular, ABD savaş gemileri için “Gold Eagle” kalıcı kamuflajları da dahil olmak üzere cephanelikte ki paketler ve diğer ödüller için takas edilebilen yeni süreli kaynak Amerikan jetonlarını alabilecek.

World of Warships evreninde klan savaşları sezonunu deneyimle

Yeni güncelleme ayrıca Seviye X gemiler için 7’ye 7 formatında yeni bir klan savaşları sezonu başlatıyor. Bununla birlikte bölüm komutanları klanları dışındaki oyuncuları klan savaşlarına katılmaya davet etmek için paralı asker gibi ek seçeneklerden faydalanabilecek.

0.9.9 güncellemesinin oyuna gelmesiyle birlikte oyuncular, her bölge için ayrı oyun hesabı açmaya gerek olmadan tek bir oyun istemcisindeki hesaplarıyla tüm World of Warships sunucularında oynayabilecek. Oyun sunucusu, Wargaming Game Center’da seçili hesap tarafından belirlenecek.

World of Warships 0.9.9 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.