Ana Sayfa PC Yeni Fortnite Karakteri Robocop Oldu!

Yeni Fortnite Karakteri Robocop Oldu!

53
0
yeni-fortnite-karakteri-robocop-oldu

Yeni Fortnite Karakteri Robocop Oldu! Fortnite sürekli güncel kalmaya devam ediyor. Çıkış yaptığı günden bugüne neredeyse her ay bir güncelleme ve yenilik alan oyunda bu seferki yeni karakter 90’ların bilimkurgu kahramanı Robocop oldu. Sınır tanımayan bir karakter ekleme çılgınlığı ile dikkatleri çeken Fortnite hız kesmeden yeniliklerine devam ediyor.

Dünya Star Wars Günü’nde veya Marvel sinematik evreninden bir film gündeme geldiğinde oyuna karakterler ekleyen Epic Games’in aklına Robocop nereden geldi bilinmez. Robocop ED-209 tabancası ve LEG-209 sırtlığı ile Fortnite’da boy gösterecek. Ayrıca LEG-209 gerekirse yakın dövüş baltası olarak da kullanılabilecek. Robocop Paketi içerisinde satılan son eşya ise özel LiL’-ED-209 ifadesi olacak.

yeni-fortnite-karakteri-robocop-oldu-2

Yeni Fortnite Karakteri Robocop Neler ile Geliyor?

Yeni nesile hitap eden ve popüler kültürün her öğesini içinde barındıran Fornite, 90’lı yılların popüler yapımı Robocop’u oyuna dahil ederek ilginç bir karar almış oldu. Robocop Fornite’a dahil edilerek yanında birçok yeniliği de getiriyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz ED-209, LEG-209 ve LiL’ -ED-209 dışında oyun içerisinde Robocop dünyasından pek çok öğeye rastlayacağız. Oyunun son üyeleri arasında Aasasin’s Creed evreninden Ezio ve Eivor, Doctor Who, Naomi Oisaka gibi karakterler yer almıştı. Önümüzdeki dönemde de birçok yeni karakteri Fortnite’da göreceğimizi söylemek yanlış olmaz. Fortnite ve çok daha fazla haber için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.