Ana Sayfa Mobil Yeni Hashashin Sınıfı Aynı Anda Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile’da!

Yeni Hashashin Sınıfı Aynı Anda Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile’da!

316
0
yeni-hashashin-sinifi-ayni-anda-black-desert-turkiyemena-ve-black-desert-mobileda

Black Desert evreni, oyun dünyasına dahil olduğu tarihten bu yana birçok platformda ön plana çıkmayı başardı. Black Desert PC’ye gelen yeni bir sınıfın ilk defa aynı anda Black Desert Mobile’da da oyuncularla buluşacak olması Pearl Abyss ekibi için büyük heyecan oluyor! Maceracılar hem Pc hem de Mobile’da Hashashin sınıfını deneyimleyebilecekler.

Pearl Abyss, hem Black Desert Türkiye&MENA hem de Black Desert Mobile’da eş zamanlı olarak yeni bir sınıfın ilk kez oyuna dahil olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Maceracılar artık yeni sınıf Hashashin ile tanışabilecek ve hem PC hem de mobil platformlarında çeşitli özel ödüller kazanma şansı yakalayabilecek.

Hashashin, düşmüş KaraYıldız’ın ardındaki gerçeği arayan Valencia Tanrısı Aal’a mensup bir savaşçıdır. Kum fırtınalarına hükmetme ve kumla bütünleşme gibi yeteneklere sahiptir. Düşmanlarına saldırmak için sayısız fırtına oluştururken anında kaybolup yeniden ortaya çıkabilir. Ana silahı hilal şeklindeki Şemşir ile orta menzilli çatışmalara girebilir. Hashashin, kılıcıyla çölü süpürür ve onu yere çarparak düşmanlarına bir kum fırtınası dalgası gönderir.

Hashashin’in gelişini kutlamak için, Maceracıları çeşitli özel eşyalarla ödüllendirmek üzere bir dizi etkinlik düzenleniyor. 16 Eylül tarihine kadar Black Desert Türkiye&MENA’ya giriş yapanlara Cron Taşı ve Göz Alıcı Macera Kutusu gibi ödüller verilecek. Etkinlik süresi boyunca ekstra Buff elde edilebilecek bir Hot Time etkinliği de düzenlenirken, av sahalarında rastgele kum fırtınaları oluşacak.

Black Desert Mobile’da ise Hashashin karakterini 28 Eylül tarihine kadar Lv. 60’a yükselten Maceracılar Jade Ring ve Jade Bracelet alabilecekler. Bu sayede Abyssal dereceli aksesuarlar ilk defa ödül olarak verilecek. Hashashin’i Lv. 50’ye yükselten Maceracılar, Ascension veya Awakening seviyede bir karakter elde etmek için kullanabilecekleri Lv. 60 Karakter Oluşturma Kuponu da elde edilebilecek. Ayrıca, 30 Eylül tarihine kadar Maceracılar, sadece oyuna giriş yaparak daha fazla eşya kazanma şansını yakalayacaklar.

Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adreslerini ziyaret edebilirsiniz.