Ana Sayfa PC Zula Efsanevi Mücadele Sezonu Start Aldı!

Zula Efsanevi Mücadele Sezonu Start Aldı!

318
0
zula-efsanevi-mucadele-sezonu-start-aldi

Zula Efsanevi Mücadele Sezonu Start Aldı! Yerli yapım MMOFPS oyunu olan Zula’da yepyeni bir heyecan oyun severleri bekliyor. Zula yeni sezonu olan Zula Efsanevi Mücadele Sezonu adıyla oyuncular ile geçtiğimiz gün buluştu. Yeni sezon ile birlikte kahraman bizzat oyuncular olurken kendi efsanelerini başlatacaklar.

Zula Süper Lig heyecanı ve rekabetinin oldukça yüksek hissedileceği Zula Efsanevi Mücadele Sezonu’nda oyun severleri yepyeni sandıklar, paketler, desteler, hediyeler ve hava takviyeleri bekliyor. Tüm bu yeniliklere sahip olmak için oyuncular rakipleriyle acımasız bir mücadeleye girecek. Yeni sezon ile birlikte oyuncuların yükseltmek istediği tüm silahlar +6 olacak. 7.500, 12.500 ve 15.000’lik materyal paketleri bu sezona özel olarak oyunda yer alacak.

En sevilen silahların hava takviyelerine yeni sezonda ulaşabilecek oyuncular Efsanevi Mücadelede Zula Pass’i tamamlayarak Full Zehir Serisi Kar-98 Vendetta susturucusu ile birlikte sahip olabilecekler. Ayrıca oyunda Tamir Kiti ile oyuncular yaralarını sarabilecek ve mücadeleye kaldığı yerden devam edebilecekler. Özel Ekstra Çanta Alanı ile Tuzak Bombası ve MK3 Fırlatıcı oyuncuların mücadelesini üst seviyeye çıkaracak.

“Oyna, Kazan, Efsane Ol” sloganı ile Zula Efsanevi Mücadele Sezonunda bol bol kasa ve deste oyuncuları bekliyor. Kasa ve destelerden çıkan eşyalar envantere katılarak oyuncuların rakipleri karşısında üstünlük kurmasına yardımcı olacak. AWP Yıldırım, Fateh Yıldırım, FNFAL Kabul Serisi, Desert Eagle Grafitti Serisi, L115A3 Mekatronik Serisi gibi efsanevi silahlarda yeni sezonda oyuncuları bekliyor.

Zula Efsanevi Mücadele Sezonu Start Aldı! E sporda Süper Lig ile heyecan üst seviyelerde devam ederken oyuncular ZulaEfsanevi Mücadele Sezonu ile kendi maceralarını yaratacak ve rekabeti yaşayacaklar. Mücadelenin bir an bile eksik olmayacağı oyunda birçok yenilik ve görev oyuncuları bekliyor. Zula ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.