Ana Sayfa Espor Zula İkinci Sezon Rekabet Turnuvasında Süper Final Zamanı

Zula İkinci Sezon Rekabet Turnuvasında Süper Final Zamanı

445
0
Zula İkinci Sezon Rekabet Turnuvasında Süper Final Zamanı
Zula İkinci Sezon Rekabet Turnuvasında Süper Final Zamanı

Zula İkinci Sezon Rekabet Turnuvasında Süper Final Zamanı! Ülke genelinde 1024 takımın katılımıyla gerçekleştirilen ve ödül havuzunda 45.000 TL bulunan Zula Rekabet turnuvasında Süper Final geldi çattı.

Rekabet A, B, C, D, E, F, G ve H gruplarında 128’er takımın yer aldığı ve çiftli eleme formatında gerçekleşen turnuvada 2034 maç geride kaldı ve Süper Final zamanı geldi.

29 Ekim – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen Online elemeler 12 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilen Grup Final maçları ile noktalandı. 13 Aralık Perşembe günü ise Final müsabakaları başlayan turnuvada 8 takım yer alıyor. Finalde yer alan bu 8 takımdan galibiyet ile ayrılan 4 takım 2. Sezon Rekabet Turnuvası Süper Final Offline müsabakalarına kalmaya hak kazanacak. Offline final müsabakaları 16 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek.

Offline Final müsabakalarında karşı karşıya gelecek olan 4 takımdan şampiyon olan takım direkt olarak gelecek sezon Zula Süper Lig’inde yer alacak. Finalleri 2’inci olarak tamamlayan ekip ise Zula Süper Ligi’ni 9’uncu olarak tamamlayan ekip ile Play-out mücadelesi gerçekleştirecek.

Zula İkinci Sezon Rekabet Turnuvasında Süper Final Zamanı! Offline Final mücadelesinde yer alan takımlar sadece Süper Lig bileti için yarışmayacak. Sıralamalarına göre takımların alacakları nakit para ödülleri şu şekilde olacak.

  1. Takım 5500 TL
  2. Takım 3500 TL
  3. Takım 2000 TL
  4. Takım 1500 TL

Zula Rekabet Ligi Süper Final Offline müsabakaları 16 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek.