Ana Sayfa Espor 5 Bin Euro Ödül Havuzuyla Metal League 6 Duyuruldu!

5 Bin Euro Ödül Havuzuyla Metal League 6 Duyuruldu!

362
0
5 Bin Euro Ödül Havuzuyla Metal League 6 Duyuruldu
5 Bin Euro Ödül Havuzuyla Metal League 6 Duyuruldu

Yeni Metal Pass sezonu kurallarıyla gerçekleşecek olan Metal League, ödül havuzuyla oyuncuların ilgi gösterdiği bir turnuva. Heavy Metal Machines ile oyun keyfi devam ederken kıyasıya mücadeleler gerçekleşecek yeni Metal League 6 için geri sayım başladı.

Brezilyalı oyun geliştiricisi Hoplon, tüm oyuncuları 26 Ekim 2019 tarihinden itibaren her Cumartesi günü düzenlenecek Heavy Metal Machines’in 5 bin euro ödül havuzuna sahip Metal League 6 turnuvasına davet ediyor.

Turnuva heyecanı başlıyor

Heavy metal müzikten ilham alan araba savaşı MOBA oyunu Heavy Metal Machines, altı saatten dört saate indirilmiş savaş süresiyle birlikte altı sınıflandırma adımıyla oyuncuların elemelerde yer almasını sağlayacak. Ayrıca katılım tamamen ücretsiz ve elemelerin herhangi safhasında her seviyeden oyuncu kaydolabilecek. ESL Play ile ortaklaşa düzenlenen turnuva 19.00 – 23.00 saatleri arasında Elemeler ve Playoff karşılaşmalarıyla, iki aşamadan oluşan setler ile 26 Ekim 2019’da başlayarak her Cumartesi düzenlenecek. Karşılaşmalarda en yüksek puanı elde eden sekiz takım, 7 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek olan Playoff karşılaşmalarına katılmaya hak kazanacak.

Ödüller için hemen takımınızı kurun ve mücadeleye katılın

Yarı ve büyük finaller, YouTube, VK ve Twitch platormlarında Heavy Metal Machines kanallarında yayınlanacak ve Best-of-Three karşılaşmaları sonrası kazanana karar verilecek. Şampiyon takım 2 bin euro, ikinci takım bin 500 euro, üçüncü takım bin euro ve turnuvayı dördüncü sırada tamamlayan takım 500 euro nakit para ödülü ile ödüllendirilecek. Hoplon CEO’su Rodrigo Campos, “Heavy Metal Machines ve Metal League 6 dünyası artık her zamankinden daha heyecanlı! Önceki turnuvalara bakacak olursak, yaklaşık 50 takımın turnuvada yer almak için kaydolmasını bekliyoruz. Herkes 5 bin euro değerindeki ödül havuzundan pay almak için turnuva hazırlıklarına başladı bile!” dedi.

Takım bulmanız veya oluşturmanız çok kolay

Hoplon Stüdyo Yöneticisi Eros Carvalho, “Metal League, Metal Pass sezonunu ve aynı zamanda bir rotasyon kuralını takip edecek. Bu sezon maçlar, Avrupa sunucusunda gerçekleşecek. Bu sistem hali hazırda oyunda bulunan takımlar özelliği ile eş zamanlı çalışıyor” açıklamasında bulundu. Turnuvalara sadece kayıtlarını yapan takımların katılabileceğinden, henüz takımı olmayanlar Heavy Metal Machines Discord kanalına katılarak diğer takımlara katılabilir veya kendi takımlarını kurabilir. Kanaldaki Heavy Metal Machines topluluk yöneticileri yardımcı olmak için daima hazır.