Ana Sayfa Espor Apex Legends Yeni Antrenman ve Duo Modu Yayınlandı!

Apex Legends Yeni Antrenman ve Duo Modu Yayınlandı!

388
0
Apex Legends Yeni Antrenman ve Duo Modu Yayınlandı!
Apex Legends Yeni Antrenman ve Duo Modu Yayınlandı!

Battle royale türü oyunlar arasında önemli bir yeri olan Apex Legends geçtiğimiz gün aldığı yeni güncelleme ile yeni antrenman ve duo modunu tanıtmış oldu. Apex Legends 3.1 güncellemesi ile birlikte oyuna dahil edilen yeni modun dışında silah ve karakter dengelemeleri de yapıldı.

Yeni güncelleme ile birlikte Fight or Fright etkinliği de sona erdi. Öte yandan yeni güncelleme ile birlikte oyuna eklenen yeni antrenman ve duo mod da oyuncuları büyük bir heyecan bekliyor. Firing Range adı verilen yeni antrenman modu ile oyundaki tüm efsaneleri ve yetenekleri ayrıca tüm oyun içi eşyaları deneme şansı olacak. Solo ya da takım olarak da antrenman moduna giriş imkanı bulunuyor.

Yeni güncelleme ile birlikte oyun içerisindeki silahlarda da birçok yenilik yapılmış durumda. Wingman silahındaki kafadan vuruşlarda hasar oranı yeni güncelleme ile düşürüldü. Mermi genişliği, rakipleri vurmayı kolaylaştırdığı için EVA-8, Mozambique ve Peacekeeper’da yeniden düzenlendi. Ayrıca L-Star ve Longbow DMR, Kraber, G7 Scout gibi nişancı silahlarında da yeniden düzenlemeler yapıldı.

Efsanelerde yapılan değişikliklerde oyunda yeni güncellemede göze çarpan yenilikler arasında yer alıyor. Özellikle Crypto için yapılan güçlendirme 3.1 güncellemesi için en önemli gelişmeler arasındaydı. Ayrıca güncelleme ile oyuna günlük zorlukların değiştirilmesini sağlayan bir özellikte getirildi. Böylece oyuncular her gün 1 kolay, 1 orta ve 1 zorlu mücadeleye girebilecek.