Ana Sayfa Konsol MotoGP 20 İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu!

MotoGP 20 İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu!

366
0
MotoGP 20 İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu!
MotoGP 20 İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Milestone tarafından geliştirilen oyun için yarış sever oyuncuların büyük bir çoğunluğu oldukça heyecanlı. Geliştirici ekip tarafından Steam platformunda MotoGP 20 hakkında yapılan duyuru ile oyunun çıkış tarihi açıklanmış oldu. Yapılan açıklamada hangi platformlara geleceği de belirtildi.

MotoGP 20, 23 Nisan tarihinde oyunseverler ile buluşacak. Oyun PS4, XboxOne, Nintendo Switch, PC ve Stadia platformlarında oynanabilir olacak.

MotoGP 20 ile oyuncular, üst sınıfa ulaşmak için Red Bull MotoGP Çaylaklar Kupası’ndan başlayarak mücadele edebilecekler. 2020 sezonu takımlarına katılarak profesyonel pilotlara karşı hünerlerini sergileyebilecekler.

MotoGP 20 ile Managerial Career modu pek çok özellik eklenerek geri dönüyor. Kariyeriniz hakkında daha çok karar vermeniz ve pistteki konumunuzla ilgili kararlar almanız gerekecek. 2020 Grand Prix’inde yer alan resmi bir takıma ve MotoGP dünyasının gerçek markalarının sponsorluğunda yeni bir takıma katılma şansınız olacak. Şampiyonayı kazanmanız için gerçek MotoGP’de olduğu gibi stratejik kararlar vermeniz ve giderek ustalaşmanız ve motosikletinizi geliştirmeniz gerekecek.

motogp-20-icin-cikis-tarihi-duyuruldu

Oyuncular motosiklet gelişiminde de rol alabilecek. Motosiklet geliştirmeleri tahmin edebileceğiniz üzere oldukça önemli. Bunun için ise elde ettiğiniz geliştirme puanlarını kullanmanız gerekiyor. Ayrıca Ar-Ge ekiplerinin gelişimi de sizin ilerlemeniz üzerinde önemli bir yer tutuyor. Aerodinamik, elektronik, motor gücü, yakıt tüketimi ve daha nice teknik alan, oyun içerisinde yer alan detaylar arasında stratejinize uygun bir şekilde geliştirmeler yapmanız gerekiyor. Ayrıca belirtmeliyiz ki bunlar teknik detaylardan yalnızca birkaçı.

MotoGP serisi oyunculara gerçekçi yarış deneyimi sunmayı amaçlıyor. MotoGP 20 ise gerçekçiliği üst seviyeye çıkarmayı başarmış. Bunu ise oyuna yeni eklediği özellikler sayesinde başarmış. Yakıt yönetimi ve asimetrik lastik kullanımı gibi gerçekçiliği artıran yepyeni özelliklere sahip olan oyundaki strateji belirleme unsuru da gerçekçilik konusunda önemli bir etkiye sahip.

Oyuna yeni eklenen bir özellik ile ilk kez motosikletlerin estetiğini ve performansını etkileyen aerodinamik hasarlar almanız mümkün olacak. Sürekli gerçekçiliği arttırmak isteyen Milestone ekibinin, oyun fiziği konusunda yaptığı yenilikler ile oyun daha çok teknik ve beceriye dayalı hale geldi.

Yeni oyun daha gelişmiş bir yapay zeka ve çevrimiçi oynanış sağlamasıyla birlikte 23 Nisan tarihinde raflardaki yerini alacak. Oyunun fiyatıyla ilgili bir bilgilendirme yapılmadı.

Oyunun tanıtım videosu;