Ana Sayfa Espor BLAST Premier Finallerine Moskova Ev Sahipliği Yapacak!

BLAST Premier Finallerine Moskova Ev Sahipliği Yapacak!

331
0
BLAST Premier Finallerine Moskova Ev Sahipliği Yapacak!
BLAST Premier Finallerine Moskova Ev Sahipliği Yapacak!

Counter Strike: Global Offensive’nin en prestijli turnuvaları arasında yer alan BLAST Premier serisinin finallerinin bu yılki adresi belli oldu. Dev turnuvanın finalleri bu yıl Rusya’da gerçekleştirilecek.

BLAST’ın yeni formatı olan BLAST Premier’in finallerinin bu yılki adresi Rusya’nın Moskova şehri oldu. 2020 yılı Haziran ayında gerçekleştirilecek olan BLAST Premier’in finallerinde birbirinden güçlü Counter Strike: Global Offensive takımları karşı karşıya gelecek. Finalin adı BLAST Premier’in resmi Twitter hesabı üzerinden geçtiğimiz gün tanıtıldı.

BLAST Premier Spring Series adındaki turnuvanın ilk aşaması olan ve Londra’da düzenlenecek turnuva önümüzdeki günlerde start alacak. Turnuvanın ödül havuzunda 300.000 Dolar nakit ödül bulunuyor. 31 Ocak’ta start alacak turnuvada 12 takım mücadele edecek. İlk 6’da yer alan takımlar direkt olarak BLAST Premier Spring Final biletine sahip olacaklar.

BLAST Premier Spring Final turnuvasında ise toplamda 8 takım mücadele edecek. 750.000 Dolar nakit ödül havuzunda takımları bekliyor. Bu dev turnuvanın finaline ise Rusya’nın Moskova şehri ev sahipliği yapacak.

BLAST Premier Spring Final yolunda takımların izleyeceği rota ise şu şekilde;

Turnuvada gerçekleşecek maçlar sonucunda ilk 6’da yer alan takımlar doğrudan turnuva bileti kapacak. BLAST Premier Spring Final’in son iki takımı ise Spring Showdown turnuvasından gelecek olan takımlar ile belirlenecek. Spring Showdown turnuvasının ayrıntıları henüz açıklanmadı ilerleyen günlerde BLAST tarafından resmi duyurunun yapılması bekleniyor.

Counter Strike: Global Offensive ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.