Ana Sayfa PC 80’lerin ikonik Filmi Killer Crown Outer Space Oyun Oluyor!

80’lerin ikonik Filmi Killer Crown Outer Space Oyun Oluyor!

116
0
Killer Crown Outer Space

80’lerin ikonik Filmi Killer Crown Outer Space Oyun Oluyor! 1980’li yılların Efsane filmlerden olan Killer Crown Outer Space’in oyun versiyonu olan Killer Crown 2023 itibariyle beta sürümleriyle beraber birçok platformda yayınlanmaya başlayacak. Killer Crown oyunu, çok oyunculu bir platform olacak. Oyun Crescent Crown kasabasında geçecek. Ooyunda asıl amaç katil palyaçolardan kaçarken bir yandan da katil istilasını engellemeye çalışmak olacak.

Killer Crown oyununda 2 farklı seçenek mevcut olacak. Bunlardan birincisi; kasaba sakinlerinden biri olup diğer insanlarla birlikte kendini palyaçolardan kurtarmak ya da tam tersi katil palyaço olarak kasaba sakinlerine musallat olmak.

Peki palyaço olunca ne olacak?

80lerin-ikonik-filmi-killer-crown-outer-space-oyun-oluyor

Katil palyaço rolünü üstlenen oyuncular kasabadaki insanlara korku salıp onları etkisiz hale getirmeye çalışacak. Palyaçolara karşı savaşan oyuncular ise palyaçolara karşı gruplar oluşturabilecek ve silahlarını bulabilmek için sınıflarını seçebiliyor olacak.

Peki oyun alanını nasıl seçeceğiz?

Oyunun en güzel ve en eğlenceli taraflarından biri olan bu kısım oyuncular tarafından oldukça ilgi çekeceği öngörülüyor. Oyunda Crescent Crown haritası rastgele belirlenecek ve oyuncular farklı haritalarda farklı taktiklerle oyunu kazanmaya çalışacak.  Killer Crown Outer Space’in 2023 yılının başlarında PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X platformları için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun severler tarafından çok fazla ilgi görüleceği düşünülen Killer Crown’un piyasaya sürülmesini herkes dört gözle bekliyor. Killer Crown Outer Space ve diğer oyun haberleri için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.