Ana Sayfa PC Epic Games Store Ücretsiz Oyunu: The Fall

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu: The Fall

248
0
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu The Fall
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu The Fall

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Yeni yıla oldukça etkili bir giriş yapan Epic Games Store ile Ocak ayının ardından Şubat ayını da harika bir şekilde kapatıyoruz. Bu ay ise platformun hediye ettiği ücretsiz oyunlar pek çok oyuncuyu mutlu etti. For The King, Metro: Last Light Redux, Halcyon 6: Starbase Commander, Absolute Drift ve Rage 2 bu haftaya kadar ücretsiz edilmiş oyunlar. Bu hafta ücretsiz olan oyun ise The Fall.

Geçtiğimiz hafta ücretsiz olan Surviving Mars oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için saat 19.00’a kadar vaktiniz var. Bu hafta ücretsiz olacağı duyurulan The Fall oyununu kütüphanenize eklemek için 25 Mart saat 18.00’a kadar süreniz var. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

The Fall

The Fall

Over The Moon tarafından geliştirilen ve 2014 yılında yayınlanan The Fall, Yılın En İyi Hikayeli Oyunu ödülüne sahip oldu. Oldukça gergin bir atmosferi bizlere yaşatan oyun, bulmaca, aksiyon ve macera türlerini içerisinde barındırıyor.

Oyunun hikayesine de değinelim. İlk olarak bu oyundaki karakterimiz ARID. Kendisi bir yapay zeka. ARID, mark-7 isimli savaş üniforması üzerinde programlanmış. İçerisinde bulunduğumuz gemi yabancı bir gezegene düşüş yapıyor. Bu çarpışmadan sonra ARID olarak aktif hale geliyoruz. İçimizde baygın şekilde yatan insanı korumak ve onun hayatını kurtarmak bizim görevimiz.

The Fall

Bu yabancı gezegende tehlike kol geziyor. Kendinizi onlardan korumanız gerekecek. Aksi takdirde içinizde baygın halde yatan pilotun hayatı sona erecek.

Bu yolculuktaki en büyük destekçiniz ise el feneriniz. Onu bir noktaya odaklayarak analiz edebilir, bulunduğunuz çevreyi tanıyabilir ve çıkmazlardan kurtulabilirsiniz. Her şey size bağlı…

Sistem Gereksinimleri

Minimum

Önerilen

İşletim sistemi

Windows XP Sp3 veya üzeri

İşletim sistemi

Windows 10

İşlemci

2,5 GHz çift çekirdekli

İşlemci

2,5 GHz çift çekirdekli

Hafıza

3 GB Ram

Hafıza

3 GB Ram

Depolama

530 MB

Depolama

530 MB

Doğrudan X

9

Doğrudan X

10

Ekran Kartı

GeForce 8600 veya eşdeğeri, 256 MB bellek

Ekran Kartı

GeForce 8600 veya eşdeğeri, 256 MB bellek