Ana Sayfa PC Apex Legends Altıncı Sezon Yeni Sistem ile Geliyor!

Apex Legends Altıncı Sezon Yeni Sistem ile Geliyor!

264
0
apex-legends-altinci-sezon-yeni-sistem-ile-geliyor

Apex Legends Altıncı Sezon Yeni Sistem ile Geliyor! Battle royale türünün popüler yapımları arasında yer alan Apex Legends 6. Seoznu çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Yeni sezon açıklamasında oyun severleri sürprizlerde bekliyordu. Yeni sezonun tanıtım videosunda yeni karakter Rampart ve silahı Sheila sürprizi heyecanı arttırdı. Öte yandan yeni karakter ve silahın dışında crafting sistemi de oyunun yenilikleri arasında yer alıyor.

18 Ağustos tarihinde başlayacak sezon Boosted olarak adlandırıldığı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Yeni karakter Rampart ise veri madencileri tarafından daha önce ortaya çıkmıştı, silah yetenekleri ile rakiplere zorlu anlar yaşatacak olan Rampart’ın tanıtım videosundaki ağır makineli tüfek ve ultisi dikkatleri çekti. Altıncı sezon ve Rampart’ın tanıtımının yapıldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Apex Legends Altıncı Sezon Yeni Sistem ile Geliyor! Yeni sezon ile gelecek bir diğer yenilik ise crafting sistemi olacak. Yapılan resmi açıklamada haritanın etrafında çeşitli materyaller toplayıp çeşitli inşaalar yapılabilecek. Bu sistem direkt akıllara Fortnite’ı getiriyor. Sistemin nasıl çalışacağı ve kapsamlarının neler olacağı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Fortnite benzeri bu sistemin oyunculardan nasıl tepki alacağı da merak edilen konular arasında yer laıyor.

Titanfall serisinden bildiğimiz Volt SMG’de Altıncı sezon ile birlikte oyuna dahil edilecek. 18 Ağustos tarihinde start alacak olan yeni sezon oldukça heyecanlı geçecek gibi gözüküyor. Apex Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.