Black Desert, Oyun İçi Fonksiyonel İyileştirmelerle Birlikte Marni’nin Gizli Diyarı Sistemini Yeniliyor

  55
  0
  Black Desert, Oyun İçi Fonksiyonel İyileştirmelerle Birlikte Marni'nin Gizli Diyarı Sistemini Yeniliyor

  Pearl Abyss bugün özel canavar bölgesi “Marni’nin Gizli Diyarı”nın yenilendiğini ve maceracılara bölgede daha fazla zaman geçirme imkânı sağlayacağını duyurdu. Ayrıca maceracıların, hazine eşyaları için gerekli olan öncül malzemeleri kolayca toplamalarına olanak tanıyan fonksiyonel iyileştirmelerden biri olarak, “Atanis’in Elementi” adlı yeni öğe oyuna eklendi.

  Black Desert, Oyun İçi Fonksiyonel İyileştirmelerle Birlikte Marni'nin Gizli Diyarı Sistemini YeniliyorMarni’nin Gizli Diyarı Artık Daha Uzun Süre Kullanılabilecek

  Maceracılar artık Marni’nin Gizli Diyarı’ndan günde 11 saate kadar yararlanabilecekler, bu da önceki bir saatlik zaman sınırına kıyasla oldukça yüksek bir artış anlamına geliyor. Marni’nin Gizli Diyarı’nın kullanım süresi, bir maceracı Black Desert dünyasında oturumu açık olup bölgeyi kullanmazken kendini yeniden şarj edecek.

  Black Desert, Oyun İçi Fonksiyonel İyileştirmelerle Birlikte Marni'nin Gizli Diyarı Sistemini YeniliyorRuh Özü Elde Etme Yöntemi Değişti

  Black Desert ayrıca bir hazine eşyası olan “Ruh Özü” elde etme yöntemini de yeniledi. Maceracılar artık çeşitli avlanma bölgelerinde “Atanis’in Elementi”ni elde edip biriktirebilecek. Bu eşyalar daha sonra Ruh Özlerinden birini elde etmek için birleştirilmesi gereken öncelikli eşyalardan biriyle takas edilebilecek.

  Maceracılar ayrıca “Atanis’in Elementi”ni meyve türlerinden biri ve 20 element karşılığında “Krogdalo’nun Köken Taşı” ile takas edebilecekler.

  Oyun deneyimini geliştiren diğer fonksiyonel iyileştirmeler arasında Karma’nın tüm Aile tarafından paylaşılması ve sunucu değişiklikleri arasındaki bekleme süresinin azaltılması yer alıyor.