Ana Sayfa PC Pearly Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Igrid’i Tanıttı

Pearly Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Igrid’i Tanıttı

271
0
Pearly Abyss, Shadow Arena'nın Yeni Kahramanı Igrid'i Tanıttı
Pearly Abyss, Shadow Arena'nın Yeni Kahramanı Igrid'i Tanıttı

Pearly Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Igrid’i Tanıttı! Pearl Abyss bugün aksiyon dolu PvP oyunu olan Shadow Arena’nın yepyeni kahramanı olan Igrid’i tanıttı. Bu ölümcül karakter savaş alanına girecek ve acımasız dövüş becerilerini kullanarak düşmanlara karşı savaşacak.

Shadow Arena’nın 14. kahramanı olan Igrid, güçlü saldırı ve savunma becerilerine sahip eski bir kadın savaşçıdır. Tanrının verdiği alevi kaybettikten sonra dolaşan lanetli bir savaşçı olarak da bilinir.

Igrid, sahip olduğu kalkan ile düşmanların saldırılarını engeller ve ardından onlara kendi saldırısıyla karşılık verdiği güçlü Savaş Baltası ve Kalkanı kullanır. Ayrıca rakibini yakalayarak ya da yere sererek rakibi etkisiz hale getirebilir. Bazı hücum becerileri çok fazla dayanıklılık tükettiği için oyuncular saldırırken dikkat etmelidir.

“Ücretsiz Oynama Etkinliği” ile Tüm Kahramanlar Deneyimlenebilecek

“Ücretsiz Oynama Etkinliği” 27 Ağustos tarihine kadar Shadow Arena’da devam edecek. Etkinlik süresi boyunca, Igrid dahil toplamda 14 kahraman ücretsiz oynanabilir olacak ve oyuncular, her kahramanın savaş hareketlerini ve becerilerini deneyimleyebilecek.

Shadow Arena’nın İzleyici Modu Geliştirildi

Son olarak, oyundaki izleyici modu da geliştirildi. Oyuncular artık en yakınındaki oyuncuyu bulabilir ve izleyebilirler. İzlenen oyuncu öldüğünde, kamera otomatik olarak başka bir oyuncuya geçiş yapacak şekilde düzenlendi.